--

16

Rozjetý Lanžhot narazil v Tasovicích.

Po půli nerozhodně

Hned v úvodu padly dvě rychlé branky. Domácí šli do vedení už ve 4. minutě, kdy Švejkar prošel středem hřiště a vyzrál i na gólmana Klimeše - 1:0. O tři minuty později bylo srovnáno. Míč uzmul Dovhanyuk a podobně jako Švejkar prošel středem hřiště a vyrovnal - 1:1. Ve zbytku prvního poločasu hosté drželi míč a domácí spoléhali na rychlé protiútoky. Na další branku si však přes tři stovky diváků muselo počkat do druhého poločasu.

Domácí po pauze rozhodli

Domácí vyšel i úvod druhého poločasu. Po dvou minutách se dostal k zakončení Tomáš Cihlář a domácí znovu vedli - 2:1. Konečnou podobu dal výsledku po hodině hry výborně hrajícíc Jiří Švejkar - 3:1. Domácí tak mohli slavit důležité tři body.

Tasovice jedou v dalším kole do Humpolce. Lanžhot jede do Žďáru nad Sázavou.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Dnes jsme sehráli velice slušné utkání s kvalitním soupeřem. Vycházeli jsme s poctivé defenzívy a přecházeli jsme do rychlých protiútoku. Ve druhém poločase jsme byli produktivní, soupeře jsme nepustili do žádné šance a zaslouženě jsme vyhráli.

TJ Sokol Lanžhot
Milan Valachovič (trenér): Jedná se o zaslouženou prohru. Mužstvo si chtělo zápas řídit po svém. Tady není potřeba trenéra. Chlapům jsem říkal, že když budou proti nim hrát, tak to dopadne, jak to dopadlo. Loni jsme s Tasovicemi dvakrát prohráli a vše se znovu potvrdilo

J. Mrázek [-] - R. Švarc [-] , J. Landšperský [-] (66. P. Horáček [-] ) , J. Pazdera [-] , D. Odehnal [-] , M. Paul [-] (88. K. Kučera [-] ) , J. Švejkar [-] (82. R. Lapeš [-] ) , P. Lapeš [-] (90. V. Fajkus [-] ) , M. Rygl [-] , T. Cihlář [-] , L. Hrazdílek [-]

J. Klimeš [-] - P. Mikúšek [-] , J. Krejčíř [-] (79. S. Bakus [-] ) , T. Královič [-] (75. J. Lenhard [-] ) , J. Dobšíček [-] , P. Šenk [-] , V. Bárta [-] , P. Dovhanyuk [-] (87. R. Svitok [-] ) , R. Kleiber [-] , J. Bartoš [-] , J. Hílek [-]

ŽK: 31. J. Pazdera , 68. M. Rygl , 79. P. Horáček - 42. P. Mikúšek , 60. T. Královič .
Hráči zápasu: J. Švejkar .
Počet diváků: 310. Rozhodčí: KOLÁČEK Jan - MAYER Petr, HAVLÍN Martin.