20.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Jakubčovice daly trojku Ludgeřovicím

17

Jednobrankový náskok navýšili hosté dvěma góly v úvodu druhé půle.

Sobotní střetnutí mezi Ludgeřovicemi a Jakubčovicemi nad Odrou svou úrovní docela zklamalo. Přibližně stovka fanoušků se v ochozech útulného stadionu velmi často nudila. Domácí fotbalisté postrádali v sestavě rychlonohého útočníka Zbořila a bez jeho služeb si vlastně nevytvořili pořádnou šanci. Hosté na tom byli trošku lépe, když těžili z chyb soupeře. Již ve 13. minutě přišly Ludgeřovice hloupě o balon, Jakubčovice okamžitě podnikly smrtící kontr a Schreier zamířil přesně do protipohybu gólmana Hájka – 0:1. Další zajímavé momenty přinesla až druhá půle. Konkrétně 50. minuty, kdy hosté zvýraznili svůj náskok. Postředník hodil dlouhý aut na Hájka, kterému se příliš nepovedl výkop. Jakubčovice opět neztrácely čas, bleskově přešly do protiútoku a Rybařík zachoval chladnou hlavu – 0:2. Za další tři minuty bylo definitivně vymalováno. Domácí Kolenko se ve vápně nešťastně srazil s protihráčem a volný Schreier nemohl minout prázdnou kasu – 0:3. Od ještě většího přídělu Ludgeřovice uchránil Hájek, který výtečně zlikvidoval tutovku Vavroše. Hosté tedy i nadále prohánějí své hlavní konkurenty z Kobeřic a Fulneku.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Soupeři musím pogratulovat, protože vyhrál naprosto zaslouženě. Jakubčovice předvedly výborný výkon, když byly lepším týmem. Zatímco nám se nedařilo, hosté ukazovali větší chuť do hry. My jsme vlastně pořádně nevystřelili na branku. V první půli se hrálo hlavně mezi šestnáctkami a soupeř potrestal naši jedinou chybu. Nástup do druhé půle nám vůbec nevyšel, takže bylo poměrně brzy rozhodnuto.“

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár - hrající trenér: Dnes jsme od první do poslední minuty na hřišti dominovali, pomohly tomu rychle góly v úvodech obou poločasů. Na perfektně připraveném terénu jsme mohli hrát kombinační hru, takže spokojenost s předvedenou hrou, efektivitou i nulou vzadu

T. Hájek [-] (74. J. Smolka [-] ) - M. Mikulík [-] (63. D. Lischka [-] ) , D. Nagy [-] , V. Šafarčík [-] (28. M. Vojtek [-] ) , M. Pěntka [-] (77. D. Hurina [-] ) , J. Mudroch [-] , M. Postředník [-] , V. Polášek [-] , J. Kolenko [-] , J. Němec [-] , T. Krumpholz [-]

Z. Buček [-] - J. Schreier [-] , R. Šaran [-] (82. J. Petr [-] ) , D. Chovanec [-] , D. Rybařík [-] (86. A. Pavelka [-] ) , T. Murin [-] , P. Šťastný [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , Z. Sommer [-]

Počet diváků: 85. Rozhodčí: CHLEBOVSKÝ Bohumír - ŠUJAN Stanislav, JANÁČ David.