20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

Béčko Lhoty kráčí za záchranou, ve druhém poločase otočilo zápas s Druztovou

19. T. Linda - 46. S. Litaev , 57. Z. Paul , 88. V. Bezdička , 89. S. Litaev
13

Béčko Lhoty bylo ještě nedávno největším aspirantem na sestup. Po páté výhře z posledních šesti zápasů je ale vše jinak. Lhotští tentokrát zajížděli do Druztové, která se rovněž zachraňuje. Domácí vedli od 19. minuty gólem Lindy, ovšem po změně stran už byli lepší hosté, kteří rychle otočili skóre trefami Litaeva a Paula. Deset minut před koncem byl navíc vyloučen hráč Druztové Musil a v závěru Lhota přidala ještě dvě pojistky na tříbodový zisk - 1:4.

TJ Sokol Druztová
P. Ježek [-] - T. Linda [-] , J. Zeman [-] , V. Němeček [-] (75. J. Hauptmann [-] ) , L. Denk [-] (56. D. Roubal [-] ) , T. Roubal [-] , T. Krysl [-] , P. Jirka [-] (71. L. Paďour [-] ) , M. Beránek [-] (45. P. Ženíšek [-] ) , P. Fischer [-] , P. Musil [-]

TJ Sokol Lhota B
M. Šoltys [-] - M. Kračmer [-] - Z. Paul [-] (84. V. Sulek [-] ) , V. Fiala [-] , R. Flachs [-] (66. V. Bezdička [-] ) , S. Litaev [-] , L. Novák [-] , J. Langer [-] , M. Bečaver [-] , J. Švík [-] , F. Rohrer [-]

ŽK: 55. P. Musil - 9. V. Fiala , 44. R. Flachs . ČK: 79. P. Musil .
Hráči zápasu: S. Litaev .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: OPALECKÝ Jiří - NAVARA Jaroslav (N), NEJDL Aleš (N).