22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

--

Dobrá Voda vyhrála v Třeběticích

18

Poněkud překvapivý výsledek se zrodil v Třeběticích, kam přijela Dobrá Voda, které se podařilo zvítězit 1:4

SK Dobrá Voda
Jaroslav Jerhot (trenér): Do zápasu v dalekých Treběticích jsme nastupovali s pokorou, ale zároveň s cílem bodovat. V naší situaci nám ani nic jiného nezbývá. Začali jsme aktivně a vytvořili jsme si dobré příležitosti. Bohužel bez gólového úspěchu. Domácí nás z ojedinělé akce potrestali a dostali se do vedení 1:0. My jsme ještě pokusili zahrozit, nicméně poločas jsme končili s jednobrankovým mankem. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a chtěli jsme utkání minimálně vyrovnat. Kluci začali předvádět výborný fotbal, plný kombinačních akcí a velké bojovnosti. Domácí jsme aktivní hrou zaskočili a konečně nám to tam začalo padat. Během poslední půlhodiny jsme dali čtyři krásné branky a utkání otočili ve svůj prospěch. Konec zápasu jsme si už zkušeně pohlídali a vezeme domů pro nás neskutečně cenné tři body. Před klukama klobouk dolů, zápas zvládli a potvrdili velmi dobrou formu z posledních zápasů. Tentokrát přetavenou ve výhru. Zejména druhý poločas byl z naší strany parádní a domácí jsme ve všech směrech předčili. Každopádně jedeme dál, protože zdaleka nemáme vyhráno. Musíme makat dál a věříme, že to půjde. Příští zápas hostíme Bystřici a to bude pro nás klíčové utkání v boji o záchranu, které budeme chtít zvládnout.