17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Vacov proti rezervě Prachatic rozhodl v první polovině

2. A. Bujok , 12. F. Zitta , 27. F. Zitta - 73. T. Had
27

Vacov dokonale napravil zaváhání z minulého kola a porazil béčka Prachatic díky skvělé první půli, které v minulém kole přehrálo Sousedovice.

Antonín Bujok nastartoval Vacov už ve druhé minutě

Prachatice B se doma před půlrokem proti Vacovu rozešly remízou, když remízu zachraňoval Antonín Bujok. V jarním zápase to byl opět A. Bujok, ale tentokrát jako střelec první branku již ve druhé minutě (nejrychlejší branka kola). Vacov byl v prvním poločase jasně lepším týmem a taky produktivním, na 2:0 zvyšoval ve 12. minutě Filip Zitta. Tentýž hráč si to zopakoval a svou třináctou brankou v sezóně zvýšil na 3:0.

Hosté snížili až když hráli v deseti

Druhý poločas domácí lehce polevili a hlídali si náskok. Jasné rozuzlení přišlo v 68. minutě, kdy hostující David Lachkovič během necelých dvou minut dostal dvě žluté karty a musel tak pod sprchy. Prachatice B paradoxně až v deseti snížily na 1:3 Tomášem Hadem.

Další kolo Vacov hraje proti Oseku B. Prachatice B doma přivítají Cehnice.