Domácí Volyně moc radosti svým fanouškům neudělala, Strunkovicím vysoko podlehla

23

Přes sto diváků se šlo podívat na vypjaté utkání, ve kterém jednoznačně byli spokojenější diváci hostů.

R. Žurek odstartoval střeleckou podívanou svého mužstva

Volyně do jarních bojů vstoupila s jednou výhrou ve čtyřech přípravných duelech. Strunkovice měly sice „jen“ dvě přátelské utkání, ale obě vyhrály. Na podzim v Mexiku ovládly zápas Strunkovičtí v poměru 3:0. Strunkovice do zápasu vstoupily lépe a dařilo se jim především v ofenzivní hře. Už v 10. minutě rozvlnil síť Roman Žurek. Do poločasu se hosté trefili dvakrát (V. Páník a J. Němeček st.). Domácí brankář Mráz ještě několik zásahů předvedl.

Strunkovice dokonaly neslavného bůra

Druhý poločas byl pro domácí Volyni těžký. Za stavu 0:3 se snažila s výsledkem něco udělat, ale Strunkovičtí byli dobře připraveni. A když v 64. minutě V. Páník přidal svůj druhý gól v zápase bylo definitivně rozhodnuto. Zasloužený gól si pak připsal i hráč, který sem tam vidí červenou kartu T. Škopek – 0:5.

V příštím kole Volyni čeká další těžký soupeř, protože jede do Čkyně. Strunkovice mají doma Sedlici.

TJ Blaník Strunkovice
Václav Beneš, trenér: Chtěl bych pochválit útočníky. Dařilo se nám v útočení do otevřené obrany. Ideální nebyla obranná činnost, tam jsem viděl rezervy a je tam co zlepšovat. Ale vyhráli jsme zaslouženě.

Počet diváků: 110. Rozhodčí: NOVOTNÝ Ctibor - NOVÁK Roman, ROTHSCHEDL David.