25.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Týn rozstřílel Vrábče

6. T. Houska , 12. K. Klein , 34. T. Houska , 37. D. Maruška , 42. D. Maruška , 45. M. Ponec (p.) , 48. A. Novotný , 50. A. Novotný , 86. L. Ponec - 13. Š. Ohrazda , 69. J. Eger
17

Týn nad Vltavou - Olympie si v posledním domácím zápase užila pořádnou střelnici. Do vedení šla velice brzy a do přestávky svítilo na tabuly skóre 6:1. Domácí nepolevili ani ve druhém poločase a slavili hladkou výhru 9:2. A jelikož Hrdějovice s Kameňákem remizovali, tak se týnská rezerva zachránila ve třetí třídě.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Jaroslav Brom (hráč): Jak už to na konci jara pravidelně bývá, týmy bojující o záchranu rozšiřují na poslední chvíli svá bodová konta, aby se vyhnuly sestupu. Ani my jsme si nemohli dovolit ztrátu bodů a k poslednímu domácímu zápasu sezóny proti Vrábči jsme přistoupili s maximální zodpovědností. Hned od prvních minut jsme zápasu jasně dominovali, oproti minulému týdnu jsme byli mnohem efektivnější v koncovce a po poločase jsme vedli 6:1. Druhou půli jsme odehráli s klidem a noblesou sobě vlastní, v horkém počasí jsme se snažili co nejvíce držet balon a tu a tam také přidat nějaký ten gólík pro naše milované fanoušky alias vanťáky. Vše se podařilo, hezky jsme si zakombinovali, skoro jsme až propadli dojmu, že umíme hrát pěkný fotbal. Výsledek 9:2 je tak akorát, dát soupeři desítku by bylo neuctivé.

J. Švejda [-] - P. Vařil [-] , V. Švík [-] , M. Vlk [-] , A. Novotný [-] , J. Maruška [-] , D. Maruška [-] , J. Meidl [-] , M. Ponec [-] , L. Ponec [-] , J. Brom [-]