22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Lišovské béčko odčinilo prohru s Borkem, Mladé "B" porazilo 2:1

61. J. Vojč , 68. M. Fiktus (p.) - 49. M. Zemek
17

Štěpánovice – V rámci 22. kola III. třídy se v sobotu odpoledne na hřišti ve Štěpánovicích utkaly týmy Lišova a Mladého. Po klidném prvním poločasu padly v tom druhém tři branky a domácí zvítězili 2:1 díky gólům Vojče a Fiktuse. Za hosty korigoval skóre Zemek.

SK Mladé B
Michal Pešek (hráč): V první půli bylo bylo šancí poskromnu, na každé straně jedna. My jsme nastřelili Kotzinou břevno. Na začátku druhé půle jsme dali góla, Zemek hlavou. Pak nás domácí mírně zatlačili a vyústěním byl z toho gól na 1:1, náš brankář střelu vyrazil před sebe a domácí útočník se štěstím dorazil. Cca za deset minut na to si Šimek nastřelil ve vápně ruku a rozhodčí písknul penaltu, kterou domácí proměnili. Dle mého názoru přísná penalta. Pak se zápas dohrával za naší mírné převahy, ale nějakou velkou šanci na vyrovnání jsme si už nevytvořili. Zápasu by slušela remíza. Pochvalu zaslouží naši dorostenci co za nás nastoupili, hráli dobře.