11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Lišovská rezerva pokořila tu Týnskou

9. L. Mlýnek , 14. L. Mlýnek , 19. M. Formánek , 61. L. Mlýnek - 31. J. Brom , 42. J. Kučera (vl.)
25

Štěpánovice – Na trávníku ve Štěpánovicích se v neděli odehrálo utkání 11. kola III. třídy, ve kterém domácí celek přivítal jedenáctý Týn nad Vltavou. Začátek zápasu se uskutečnil v jednoznačné režii domácích, kteří během dvaceti minut vedli už o tři branky. Hosté sice dokázali snížit, ale porážku 4:2 už odvrátit nedokázali.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Jaroslav Brom (hráč): Nebudu nic zastírat, do Lišova, respektive do Štěpánovic jsme jeli pro tři body. Hráli jsme takřka v kompletním složení, v sestavě, která má určitě na to, posunout se v tabulce výše. Bohužel jsme měli katastrofální vstup do zápasu, domácí nás zaskočili chytrými přihrávkami za obranu, které jsme absolutně nestíhali. Po čtvrthodině jsme prohrávali 3:0 a pracně jsme se museli vracet do zápasu. Do poločasu jsme se naštěstí jakž takž chytili a snížili na rozdíl jediného gólu. O poločasové pauze jsme věřili v obrat, domácí se však vzadu zkonsolidovali a když nám dali po další průnikové přihrávce do otevřené obrany gól na 4:2, bylo hotovo. Druhý poločas byl od nás bídný a zaslouženě jsme odjeli bez bodů.

SK Lišov B/Štěpánovice
L. Beneda [-] - J. Kučera [-] , J. Beneda [-] , L. Masnička [-] , J. Leština [-] - M. Formánek [-] , M. Fiktus [-] , J. Míka [-] - J. Kándl [-] , M. Werner [-] , L. Mlýnek [-]

J. Švejda [-] - M. Machálek [-] , J. Maruška [-] , M. Vlk [-] , M. Procházka [-] , L. Ponec [-] , V. Švík [-] , J. Brom [-] , D. Maruška [-] , J. Vanda [-] , J. Klička [-]

Hráči zápasu: L. Mlýnek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KNOTEK Václav - FIKTUS Miroslav (N), KLIČKA Martin (N).