9.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Hattrick Bechynského pomohl Kroučové k výhře

24

Po vyhraném domácím zápase s rezervou Jesenice zajížděla Čistá do daleké Kroučové. Zde na ni čekal vyrovnaný soupeř, který dokázal obrat o body Mšecké Žehrovice a uhrál zde stejný výsledek jako jeho nynější soupeř. Kroučová si v prvním poločase zajistila luxusní vedení, které si během druhé půle jen hlídala.

Kroučová si krásně připravila zápas

Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří se v 15. minutě ujali vedení. Centr z pravé strany si našel Bechynský a z hranice malého vápna mířil přesně - 1:0. Pár minut poté se dostal odražený míč na velké vápno k Vajnarovi a ten jej napálil na Kratochvíla, který byl bez šance - 2:0. Minutu poté se nedohodli domácí stopeři, čehož využil A. Votroubek a následnou střelou k tyči snížil - 2:1.

Skóre se ale měnilo opět záhy. Další centr z pravé strany si našel na malém vápně Bechynský a hlavou zajistil dvougólové vedení - 3:1. Poslední branku vsítil opět Bechynský, který tak zkompletoval svůj hattrick. Škuthan vybojoval míč, posunul jej na Husáka, který dále vybídl domácího snajpra a ten se nemýlil - 4:1.

Hattrick Bechynského pomohl k výhře

Druhá půle nabídla jiný obraz hry. Od Kroučové to nebylo tak suverénní jako v první půli a více do hry se dostávala Čistá. I tak to ale byli domácí, kteří krátce před hodinou hry přidali další branku. Husák se postavil k přímému kopu a zahrál jej precizně do šibenice - 5:1. Čas plynul a posledním momentem, co zápas nabídl, byla branka J. Votroubka mladšího, který byl proti obraně důrazný - 5:2.

Sokol Kroučová
Jan Husák, útočník: "V prvním poločase jsme soupeře přehrávali hlavně rychlostí a fotbalovostí. Do čeho jsme kopli, to skončilo v brance. Nutno říci, že Kratochvíl neměl šanci nějak zasáhnout. Druhý poločas už z naší strany byl slabší. Čistá byla více na míči, ale skórovala pouze jednou."

TJ Čistá
Matěj Koloc, obránce: "Chyběli nám tři lidi ze základu, takže poslepovaná sestava a bylo to znát. V první půli místo abychom 1:0 vedli, tak 2:0 prohráváme. Když dáme na kontakt, tak po hloupých chybách prohráváme v půli 1:4. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale na více než 5:2 to nestačilo. Od nás špatný zápas."

J. Tomeš [-] - R. Prokop [-] , J. Husák [-] , A. Mildorf [-] , J. Škuthan [-] , L. Vajnar [-] , R. Janek [-] , J. Kováčik [-] , J. Škuthan [-] , P. Mindžak [-] (31. J. Eminger [-] ) , O. Bechynský [-]