10.0

7.0

Humpolec udolal Nové Sady

17

Důležitý zápas o záchranu zvládli lépe domácí, a to i díky Křížovi, který zneškodnil penaltu.

Domácí po poločase vedli

V Humpolci se utkaly trápící se týmy. Hosté z Nových Sadů dokonce ještě ani jednou nevyhráli.

První velkou šanci měli hosté, když v 10. minutě postupoval Novotný sám na Kříže. Zakončení však nezvládl a domácí branku vysoko přestřelil. Domácí zahrozili díky Ujčíkovi, ale s jeho střelou z dálky si Neoral v pohodě poradil. Ve 34. minutě se Humpolec dostal do vedení. Po Kopicově centru se dostal k hlavičce Pešek, Neoral zvládl míč vyrazit jen k Šerému a ten míč doklepl do prázdné brány - 1:0. Domácí tak odcházeli do kabin v lepší náladě.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté měli velkou šanci na vyrovnání v 56. minutě, když po zahrál rukou ve vápně Maršík a sudí Dudek odpískal penaltu. Při té se však vyznamenal Kříž, který penaltu chytil. Hosté se ve zbytku zápasu hnali do útoku. Chyběla jim však větší přesnot ve finální fázi, a tak důležitý zápas v Humpolci nezvládli a těsně prohráli.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Spokojení jsme jen se třemi body. Naše hra snesla nějaké měřítko možná tak v prvním poločase. Po přestávce to bylo špatné a jen jsme se bránili.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Herně jsme nezačali úplně dobře, byla tam vidět nervozita, i když jsme se na zápas připravovali dlouho. Ve druhém poločase jsme přitlačili a vesměs jsme hráli na jejich půlce. Humpolec ale není zas tak špatný, jak by napovídal pohled do tabulky. Neproměněná penalta nás srazila na kolena.

Počet diváků: 220. Rozhodčí: DUDEK Matěj - ŘEZNÍČEK Tomáš, GREČMAL Michal.