--

Paul zajistil Tasovicím bod

90. M. Paul (p.) - 57. D. Kavka
16

Penaltu v poslední minutě proměnil tasovický Paul a svému týmu zajistil alespoň bod.

Po půli bez branek

Poslední podzimní zápas mezi mužstvy z předních příček tabulky byl spíše bojem. Domácí zahrozili pěknou hlavičkou, ale Skočdopole byl na místě a zneškodnil ji. Na druhé straně hosté hrozili především díky Haalovi, ale jeho centry hosté do sítě nedotlačili.

Domácí v závěru srovnali

Skóre se poprvé změnilo v 57. minutě, kdy se do vedení dostali hosté. Po pěkné kombinační akci uklidil míč do sítě Daniel Kavka, který využil nedůrazu domácí defenzivy a střelou k tyči otevřel střelecký účet zápasu - 0:1. V samotném závěru se mezi beky prosmýkl Pavel Lapeš a sudí Kostelník po dlouhých dohadech ukázal na penaltový puntík. V napjaté atmosféře se k míči postavil Paul, který zachoval chladnou hlavu a s srovnal - 1:1.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): V prvním poločase jsme měli šance, které musíme proměnit. Ve druhém dějství jsme dostali gól z náhodné situace. Je to sice ztráta v domácím prostředí, ale hráčům nemohu nic vytknout.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Utkání ovlivnila vymyšlená penalta pro domácí. Divím se, že někdo z našich hráčů nedostal po diskuzích červenou. Po průběhu druhé půle to pro nás je hodně krutá tečka. Před zápasem bychom bod brali, ale po takovém průběhu jsme chtěli více.

T. Heneš [-] - R. Švarc [-] , J. Landšperský [-] (66. M. Paul [-] ) , R. Lapeš [-] , J. Čermák [-] (63. J. Švejkar [-] ) , D. Odehnal [-] , P. Lapeš [-] , M. Rygl [-] , Z. Mička [-] , L. Hrazdílek [-] , M. Garčic [-]

J. Skočdopole [-] - J. Holub [-] , Š. Rod [-] (90. P. Trombelli [-] ) , J. Klíma [-] , O. Šourek [-] , D. Kavka [-] , T. Válek [-] (89. A. Apfelthaler [-] ) , D. Čížek [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] , J. Fadrný [-]

ŽK: 81. P. Lapeš - 86. J. Fadrný , 87. J. Klíma , 87. D. Kavka , 88. O. Šourek .
Hráči zápasu: P. Lapeš - J. Fadrný , M. Pecina .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: KOSTELNÍK Tomáš - VOLEK Stanislav, MAREK Daniel.