8.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

--

Stará Hlína udržela domácí neporazitelnost, proti Číměři stáhla jednobrankové manko

2. J. Hrbek , 66. M. Benda - 6. Z. Beneš , 9. T. Štědrý (vl.)
29

Stará Hlína – V zápase 8. kola OP změřila Stará Hlína síly s Číměří. Domácí se sice už ve 2. minutě ujali vedení, ale hosté v 10. minutě vedli 1:2. V 66. minutě ale domácí dokázali vyrovnat a prodloužili tak domácí neporazitelnost. Číměř získala svůj první bod v nové sezóně.

FK Stará Hlína
Petr Šauer (hráč): V sobotu jsme odehráli další domácí mistrovské utkání. Tentokrát jsme přivítali poslední tým tabulky Číměř, která zatím nezískala v novém ročníku soutěže ani bod. Vstup do utkání se nám podařil, když se ve 2. minutě zápasu dostal do vyložené šance Jan Hrbek a ze samostatného úniku otevřel skóre utkání. O minutu později zakončoval ve slibné šanci Tomáš Štědrý, ale bohužel hostující branku těsně minul. Číměř se nenechala rychlým gólem zaskočit a postupně začala náš tým přehrávat. Hráči Staré Hlíny, začali chybovat v rozehrávce a toho naplno využil hostující Beneš, který již v 6. minutě vyrovnal na 1:1. Domácím se nedařila kombinace a individuální akce končily na dobře organizované obraně Číměře. V 9. minutě zápasu byl na hranici pokutového území faulován hostující hráč. Trestný kop nešťastně tečoval domácí záložník a poslal Číměř do vedení. Naše hra postrádala přesnost, bojovnost a nasazení. Dlouhé nakopávané míče v poklidu sbírala pozorná obrana hostů a tak se šlo do poločasové přestávky za stavu 1:2. Druhé dějství utkání přineslo zlepšení pohybu a kombinační hry domácích, ale bez gólového efektu, kdy ve vyložených šancích nedokázal hlinský tým skórovat. Změnu stavu utkání přinesla 66. minuta. Na centrovaný míč naskočil střídající útočník Miroslav Benda a hlavou překonal hostujícího golmana a tím stanovil konečný výsledek zápasu na 2:2. Omlouváme se našim věrným divákům za předvedený výkon a věříme, že si v příštím kole přivezeme ze Strmilova 3 body.

P. Rychlý [-] - P. Šauer [-] , M. Šauer [-] , S. Kadlec [-] (46. P. Makovička [-] ) , R. Jičínský [-] (57. M. Benda [-] ) - S. Valek [-] , R. Chmátal [-] , M. Vonka [-] , J. Meškan [-] (46. M. Pfeifer [-] ) - T. Štědrý [-] (57. V. Hadač [-] ) , J. Hrbek [-]