11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Mokré stáhlo dvoubrankové manko a bere s Vrábčí bod

76. P. Houska , 85. P. Houska - 38. J. Ohrazda , 52. P. Kocar
25

Mokré - Velkým dramatem končilo nedělní utkání Mokrého s Vrábčí. V prvním poločase tomu ale nic nenasvědčovalo. Hosté vedli jedna nula a zdálo se, že si náskok pohlídají. Domácí však hru zlepšili, vyrovnali a v nastavení málem utkání otočili. Obě mužstva se nakonec musela spokojit pouze s bodem.

TJ Vrábče
Michael Schuster (hráč): Zápas byl od začátku do 70. minuty v naší režii. Kdyby to bylo v 70. minutě 5:0, tak by se nemohl nikdo divit. Ale buď jsem zahodili šance anebo podržel domácí brankář. Domácí nabudil gol po mé školácké chybě, kdy jsem neudržel lehký míč a soupeř střílel do prázdné brány. My se sesypali a nevěděli co hrát. Domácí vyrovnali po rohovém kopu, kdy jsme jim gol darovali. Pak jsem naštěstí chybu napravil skvělým reflexivním zákrokem, kdy jsem vystihl směr střely, když na mě šel útočník sám. Když to shrnu,tak jsme mohli vyhrát ale taky prohrát. Pro diváky atraktivní zápas. My se herně zvedli po posledním zápase.

TJ Mokré
M. Vaňas [-] - Č. Alexa [-] , P. Dvořák [-] , P. Houska [-] , R. Rottner [-] , P. Štumbauer [-] , M. Kössl [-] , V. Klement [-] , R. Beneda [-] , T. Balík [-] , L. Tancer [-]

TJ Vrábče
M. Schuster [-] - D. Starý [-] , J. Fiala [-] , L. Koclíř [-] , K. Bašta [-] , R. Tudosie [-] , J. Ohrazda [-] , S. Knytl [-] , P. Sedlický [-] , T. Knytl [-] , M. Lerche [-]

ŽK: 51. R. Rottner .
Hráči zápasu: P. Houska - P. Sedlický , P. Kocar .
Počet diváků: 53. Rozhodčí: STACH Josef - MATĚJKA Zdeněk (N), JURČÍK Martin (N).