1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Sousedovice rozdrtily Chelčice a přezimují na prvním místě

24. P. Kohout , 28. J. Hrach , 35. J. Hrach , 43. J. Hrach , 79. M. Glazunov
29

Sousedovice potvrdily předsezónní prognózy a staly se půlmistrem. Chelčice přezimují na předposledním místě.

Jan Hrach vstřelil hattrick

Westra hrála o první místo a bylo to vidět. Domácí udávali po celý zápas tempo zápasu, a i když Chelčice nebetonovaly, ale snažily se hrát fotbal, tak na mužstvo ze Sousedovic to nestačilo. První branka však padla až ve 24. minutě, když se prosadil P. Kohout. Poté to byl zápas Jana Hracha, který od 28. do 43. minuty nasázel Chelčicím hattrick a stanovil poločasový výsledek 4:0.

Domácí pohodlně došli k vítězství

Druhá polovina rovněž patřila Westře, ale ta nedokázala už svoje tolik využít, jako v první půli. Neslavná pětka však stejně padla. V 79. minutě se prosadil domácí Milan Glazunov.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: V posledním zápase jsme přivítali Chelčice a zápas to byl jednoznačný. Zahráli jsme opravdu dobře a do poločasu to bylo 4:0. Předváděli jsme pěkné akce a výsledek mohl být ještě vyšší. Druhý poločas pokračoval za naší stálé převahy, ale řadu šancí jsme nedotáhli do gólu. Chelčice bych chtěl pochválit za sympatický výkon, a hlavně že se dohrál poslední zápas sezony bez zranění. Po závěrečném hvizdu jsme si užili dokopnou. Chtěl bych všechny hráče pochválit za úspěšně zvládnutou polovinu soutěže, po které přezimujeme na 1. místě.

J. Šilhan [-] - F. Duba [-] , P. Vojtíšek [-] (65. D. Marcinko [-] ) , P. Masák [-] , V. Kacetl [-] , P. Kohout [-] , J. Benedikt [-] , M. Linhart [-] , M. Glazunov [-] , P. Krejčí [-] , J. Hrach [-]