9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

2. J. Ketzer , 6. J. Hlásek , 58. F. Zitta (p.) , 74. A. Bujok - 67. J. Vondrášek , 90. J. Pešek
27

Nejsledovanější zápas kola dopadl lépe pro domácí, kteří měli skvělý začátek, když už v 6. minutě vedli 2:0, Čkyně stihla zápas jen trochu zkorigovat.

Domácí měli bleskový nástup

Poslední utkání devátého kola bylo šlágrem. Do Vacova si našlo cestu hned dvě stě diváků, kteří byli u toho, jak hosté totálně zaspali začátek zápasu. Už ve 2. minutě se prosadil domácí Jaroslav Ketzer a o další minuty to bylo s hosty ještě hůře, protože prohrával už 2:0. Poté se hosté osmělili a začali opět předvádět fotbal. Čkyně pak začala domácí přehrávat, ale branku jim to nepřineslo.

Vacov si už vedení udržel

koncovku. Navíc v 58. minutě proměnil pokutový kop Filip Zitta a už to bylo 3:0. Ale ani za tohoto stavu se hosté nevzdali a v 67. minutě snížili Josefem Vondráčkem. Domácí přesto opět udeřili v 74. minutě a zdálo se, že je rozhodnuto. V poslední minutě korigoval skóre Jiří Pešek na 4:2.

Statistiky:

SK Čkyně:                                          SK Vacov:

Střely na branku:        11x                  Střely na branku:        6x

Střely mimo branku:    11x                 Střely mimo branku:    3x

Rohový kop:                6x                   Rohový kop:                4x

Pok. kop:                    0x                    Pok. kop:                    1x

Vyložené šance:          7x                   Vyložené šance:          1x

Tyč, břevno:                2x                   Tyč, břevno:                0x

ŽK:                             5x                    ŽK:                             2x

Ofsajdy:                      4x                   Ofsajdy:                      1x

SK Čkyně
Daniel Myslík, trenér: Utkání hrané oboustranně ve velmi slušném tempu a nasazení. Bohužel jsme totálně prospali prvních 6 minut a po našich dvou zaváháních jsme prohrávali 0:2! I přesto jsme po většinu utkání domácí přehrávali, ale Vacov nám bohužel dal lekci z efektivity při proměňování svých brankových příležitostí. Díky tomu nakonec bere všechny tři body. Přesto musím hráče pochválit, že i za nepříznivého stavu se nepoložili a snažili se alespoň o vyrovnání, což se nám i při troše štěstí skoro i povedlo (tyč, břevno + 5x vyložená šance). Jenže naše katastrofální „proměňování“ i těch nejvyloženějších brankových příležitostí nás opět stálo lepší výsledek.