4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Vlachovo Březí dostalo v Sedlici rukavici

27

Už i Sedlice si připisuje první body a hned první výhra byla velká, Vlachovo Březí si odvezlo rukavici.

Sedlice šla pohodlně do vedení

Sedlice před zápasem bez bodu, Vlachovo Březí s jednou výhrou. Domácí věděli, že už musí bodovat, jinak se budou nacházet v krizi. A už od hvizdu rozhodčího Zdeňka Kovaříka bylo vidět, kdo je tady doma a bude udávat tempo hry. Domácí Sedlice byla aktivnější a více držela míč na kopačkách, gólu se však dočkala až ve 33. minutě, když se prosadil Jiří Čabrádek. O 6 minut později dal Filip Rakovan na 2:0.

Domácí ještě tři branky přidali

Druhý poločas nastartoval opět Jiří Čabrádek svou druhou brankou v zápase – 3:0. Zdálo se být po zápase, což se taky naplnilo, když se později prosadil Prokop Vaněk a David Dumský. Domácí tak nadělili Vlachovu Březí čistého bůra.

Příští kolo Sedlice jede do stoprocentní Bělčice a Vlachovo Březí doma hostí stoprocentní Strunkovice.