11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

--

29

Zápas měl, pro domácí jednu vyjímečnou událost. S kariérou se definitivně loučil Bohumil Vogl (46 let), dlouholetá ikona roudenského fotbalu. Poprvé a naposledy si zahrál za rezervu Malše Roudné proti Frymburku se syny Danielem a Jakubem a v 50. minutě nadobro opustil zelený pažit.

Frymburk šel do vedení

Frymburk měl veliké problémy se sestavou a dorazil pouze s jedenácti lidmi. Domácí tým měl od začátku míč pod svou kontolou, ale hostující Frymburk poctivě, zodpovědně a soustředěne bránil a zkoušel hrát na brejky. Domácí se dostávali do náznaků šancí, ale ty vždy v pohodě pochytal hostující  brankář Marek Vítek. Kolem 20. minuty přišel brejk hostí a Lukáš Matúš s přehleem svoji šanci zakončil 0:1. Zápas se přiostřil, faulů bylo stále více a obě mužstva bojovala o každý metr hřiště. První poločas skončil těsným vedením hostí z Frymburka.

Domácí tým vyrovnal brankou Tibitanzla

V druhém poločase pokračoval úporný boj na obou stranách. Domácí celek se snažil hrát fotbal, ale moc se mu nedařilo. Hosté se ještě více soustředili na obranu, která pod vedením Milana Račáka výborně fungovala. V 50. minutě přišlo již zmíněné střídání a ukončení činnosti legendy Malše Roudné Bohumila Vogla. V 65. minutě se domácí celek dočkal vyrovnání. Na 1:1 vyrovnával Matyáš Tibitanzl. Ani po vyrovnávací brance se obraz hry nezměnil. Domácí byli více na míči, ale překonat hostující hrát se jim moc nedařilo a tak zápas skončil remízou. Frymburk v příštím kole doma přivítá Hrdějovice. Malše Roudné B pojede do Zlaté Koruny.

TJ Malše Roudné B
Jiří Hošna (hráč): Zápas jsme chtěli vyhrát pro Bohouše Voglů, který se s námi oficiálně loučil. Celou dobu jsme byli lepší na balónu, ale nedokázali jsme si vytvořit pořádnou šanci, krom té gólové. Teď mluvím jistě za celou kabinu, když ještě jednou poděkuji Božovi Voglů za všechny ty roky, které s námi strávil jako trenér, spoluhráč, mentor a hlavně jako kamarád. Bohouši díky!!!

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (hráč): Celý mančaft zápas odmakal. Chtěli jsme v Roudném vyhrát, ale s ohledem na to, jak jsme se před zápasem dávali dohromady, bod bereme. Děkujeme divákům, kteří se na nás přijeli podívat a fandit.

J. Hošna [-] - A. Goretki [-] , B. Vogl [-] (50. J. Lochman [-] ) , D. Samek [-] , J. Vogl [-] , M. Lerch [-] (61. R. Svoboda [-] ) , D. Vogl [-] , O. Cahyna [-] , D. Melichar [-] (71. L. Šolc [-] ) , D. Votava [-] (54. M. Tibitanzl [-] ) , D. Hrouda [-]

M. Vítek [-] - R. Mertl [-] - L. Matúš [-] , P. Tichovský [-] (89. E. Koršala [-] ) , K. Malák [-] , F. Mertl [-] , P. Píšek [-] , M. Mrázik [-] , J. Šisler [-] , M. Flöring [-] , M. Račák [-]

ŽK: 61. J. Vogl - 30. F. Mertl .
Hráči zápasu: B. Vogl - M. Vítek , M. Mrázik .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Bumba František - ROUS Zdeněk, GRANEC Robert.