Milan Račák
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Smrčina Horní Planá |
| 2025-2026 | FC Šumava Frymburk |
| 2024-2025 | TJ Smrčina Horní Planá |
| 2024-2025 | FC Šumava Frymburk |
| 2014-2015 | FC Šumava Frymburk |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 366 (ø 73,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Vitějovice - Frymburk | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Frymburk - Zdíkov | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | K.Újezd - Frymburk | 0:3 (0:3) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.09. 17:30 | Frymburk - Prachatice B | 2:1 (1:1) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Č.Dub - Frymburk | 4:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:30 | Č. Krumlov B - Frymburk | 7:1 (5:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 15:30 | Frymburk - Mladé | 2:5 (0:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Vacov - Frymburk | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 276 (ø 69,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 20 | 1647 (ø 82,35) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2290 (ø 88,07) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 19 | 1649 (ø 86,78) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2331 (ø 89,65) | 4 (ø 0,15) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 610 (ø 87,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1499 (ø 83,27) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 21 | 1750 (ø 83,33) | 3 (ø 0,14) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 18 | 1451 (ø 80,61) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1973 (ø 89,68) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 879 (ø 87,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




