--

Klatovy rozhodly o svém vítězství za pět minut dvanáct

90. K. Krejčí (p.)
32

Dobříš se představila v sobotu ve 22. kole Divize A na hřišti Klatov a na jihu Čech dlouho sahala po bodu, jenže v nastaveném čase přišel nešťastný okamžik a hosté dojeli domů nakonec s prázdnou. Klatovy naopak připsaly cenné tři body.

Fotbalisté Dobříše chtěli v Klatovech ukončit sérii dvou porážek v řadě a utkání za bezbrankového stavu málem dokráčelo do penalt, jenže v poslední minutě utkání fauloval v pokutovém území Václav Šrain, který viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

Nařízenou penaltu proměnil Karel Krejčí a uštědřil Dobříši hodně nepříjemný úder. Dobříš podruhé v řadě nedokázala vstřelit gól a potřetí v řadě prohrála, když postupně nestačila na Přeštice, Aritmu a naposledy Klatovy, které navázaly na výhru z Hořovicka.

MFK Dobříš
Facebook: „Dneska to s Klatovy dopadlo bídně. V devadesáté minutě proti nám byla nařízena penalta, takže jsme prohráli 1:0. A jako nepříjemný bonus dostal Václav Šrain červenou kartu.“