21.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

Zápas prvního s posledním skončil podle papírových předpokladů

43. M. Kubánek , 58. M. Kubánek - 15. Z. Pahr , 21. Z. Pahr , 35. M. Prchal , 38. Z. Pahr
0

Maraton Pelhřimov zvládl své utkání v Červené Řečici a upevnil si vedoucí pozici v Poutník lize. Naopak Červená Řečice zůstavá poslední a má velké záchranářské problémy. Maraton vyhrál díky výbornému 1. poločasu, ve kterém vstřelil Pahr svůj druhý hattrick v řadě.

V prvním poločase byli hosté z Pelhřimova fotbalovější a hlavně byli velmi efektivní v zakončení. Skvělou formu potvrdil kanonýr Pahr, který vstřelil hattrick během 23 minut. Druhý poločas hosté jenom bránili a domácí Červená Řečice po zlepšeném výkonu alespoň snížila. Dvakrát v zápase se trefil záložník domácích Kubánek. Utkání skončilo zaslouženou výhrou hostí v poměru 4:2.

TJ Tatran Červená Řečice
Stanislav Šťastný, bývalý hráč Červené Řečice.: Maraton Pelhřimov byl fotbalovějším týmem. Je vidět, že hráči hostujícícho týmu, jsou fotbalisté, kteří hrávali vyšší soutěž. Domácí fotbalovost nahrazovali bojovností.

FC Pelhřimov
Luboš Přech, trenér Maratonu Pelhřimov: První poločas byl jednoznačnou záležitostí. Druhé dějství jsme si zkomplikovali, přestali jsem hrát.

J. Krejčí [-] - J. Popovič [-] , J. Dýnek [-] , L. Chvalkovský [-] , F. Košťál [-] - F. Košťál [-] , D. Nenadál [-] , O. Staněk [-] , M. Kubánek [-] - D. Obranec [-] (72. P. Dýnek [-] ) , Z. Káva [-]

M. Vaverka [-] - M. Podhráský [-] , K. Kocián [-] , V. Beneš [-] , J. Kratochvíl [-] - L. Máca [-] , M. Vacek [-] , J. Mareš [-] , J. Pavouk [-] - Z. Pahr [-] , M. Prchal [-]

Hráči zápasu: M. Kubánek - Z. Pahr .
Místo: Červená Řečice. Počet diváků: 60.