17.kolo, Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2014-2015

--

--

Jiřice "B" si upevnily vedení

0

Zápas třetího týmu s prvním zvládli lépe hosté z Jiřic a upevnily si první místo v tabulce po vítězství 3:1. Zápas ovlivnily dvě rychlé branky Jiřic, které daly ráz utkání.

V prvním poločase předváděl lídr soutěže rychlou kombinační hru a vstřelil dvě rychlé branky záslouhou Nováka a Maděry. V druhých 45 minutách se domácí Třešť zlepšila, snížila na 1:2, avšak kýžené vyrovnání nepřišlo. Definitivu dal utkání 3. gól hostí, trefil se Domin po chybě domácích.

TJ Slavoj Třešť C
Petr Jelínek, vedoucí Třeště C: Šlo o zápas týmů z vrchní poloviny tabulky. Utkání ovlivnily dvě rychlé branky hostí.

J. Jindřich [-] - J. Nechvátal [-] , S. Bartůšek [-] , M. Maryška [-] , L. Rod [-] - Z. Růžička [-] , J. Novák [-] (46. J. Vrátil [-] ) , M. Hochman [-] , R. Krch [-] - R. Bartůšek [-] (46. J. Janák [-] ) , Z. Vašek [-]