17.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

55. J. Kuráž , 84. L. Koňarík (p.) - 23. J. Kubíček (p.)
26

Fotbalisté Pištína slaví tříbodové vítězství. V sobotním utkání 17. kola jim byl soupeřem celek Koloděj, ten však odjel s prázdnou. Koloděje sice po poločase vedli, ale domácí dokázali najít odpověď na vedoucí trefu Kubíčka, když na 1:1 srovnával v 55. minutě Kuráž a ve druhé půli dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch.

FC Praktic Pištín
Jiří Marhoun (hráč): V prvním poločase na nás byla zapískána přísná penalta, která dostala hosty do vedení. Byl vyloučen hráč koloděj za faul na Jirku Kuráže, který šel sám na bránu a byl faulován, za což dostal červenou kartu. Nejsme týmem, který by dokázal otáčet zápasy, ale dnes se nám to povedlo. Pomohli nám k tomu především kolodějští, kterým se nedařilo kombinovat a brejkové šance a nákopy se hostům nedařilo proměnit v gól. Ve druhém poločase jsme proměnili rohový kop a následně penaltu, kdy Václav Vávra dostal míč do běhu a obhodil gólmana, kterému nezbylo nic jiného, než faulovat. Penaltu proměnil Lukáš Koňárik. Tři body nám zůstávají doma, utrpěli jsme výhru, ale mohli jsme hrát lepší fotbal.

Z. Veilguni [-] - P. Šíma [-] , A. Šídlo [-] , J. Marhoun [-] , F. Bezpalec [-] - J. Šimšík [-] , R. Kuráž [-] , L. Koňarík [-] , V. Vávra [-] - E. Kubeša [-] , P. Beneš [-]

SK Koloděje nad Lužnicí
F. Švehla [-] - K. Kohout [-] , L. Polida [-] - T. Kolín [-] , V. Polida ml. [-] , S. Melnykovskyi [-] , J. Kubíček [-] , F. Puchýř [-] , T. Kubíček [-] , J. Deák [-] - I. Tajč [-]

ŽK: 35. E. Kubeša , 89. L. Koňarík - 9. K. Kohout , 64. F. Puchýř , 72. A. Baťha . ČK: 44. K. Kohout .
Hráči zápasu: P. Šíma , R. Kuráž .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: KNOTEK Václav - MARHOUN Jiří (N), POLIDA Václav (N).