25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Sousedovice po remíze proti Lažišti si poradily v Netolicích

24

Další ze zápasů, kde jde týmům „pouze“ o lepší umístění. Favorit ze Sousedovic nezaváhal, ač přijel pouze s dvanácti hráči. Nutno říct, že Netolicím chybělo spoustu hráčů ze základní sestavy.

Milan Glazunov a Filip Duba se postarali o vedení Sousedovic

Netolice nastoupily bez několik opor a bylo to znát na předvedené hře. Sousedovice jako host byl na hřišti v Netolicích lepším soupeřem. Hosté více drželi míč a byli lepší v soubojích. Milan Glazunov se prosadil už v 9. minutě. Na 0:2 poté v 39. minutě zvýšil Filip Duba.

Milan Glazunov přidal druhou branku

Druhý poločas si hosté výsledek hlídali a nehrnuli se hned do útoku. Avšak obrana Sousedovic byla soustředěná, takže hráči Netolic si na nic nepřišli. Konečnou podobu výsledku dal v 78. minutě svým druhým gólem v zápase a osmnáctým v sezóně Milan Glazunov, stanovil tak skóre na 0:3 a výhra Sousedovic z podzimu se opakovala.

Poslední kolo hrají Sousedovice doma proti Zdíkovu. Netolice jedou do Cehnic.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Do Netolic jsme odjížděli značně oslabeni. Oproti minulému zápasu vypadli čtyři hráči ze základní sestavy a na lavičce jsem měl pouze náhradního brankáře. Netolicím chybělo také několik zkušených hráčů. V zápase jsme byli lepší a hned od začátku jsme se tlačili za gólem. Ten přišel po rychlém úniku M. Glazunova už v 9. minutě. Ještě do poločasu zvýšil ve 39. minutě na 2:0 Duba po pěkné akci. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Hru jsme kontrolovali a domácí jsme do žádných šancí nepouštěli. V 79. minutě upravil opět M. Glazunov na konečných a naprosto zasloužených 3:0. Ještě nás čeká v posledním zápase sestupující Zdíkov a doufám, že úspěšnou sezónu zakončíme vítězstvím a užijeme si dokopnou.