Cehnice překvapily naprosto všechny, porazily Čkyni

0

Čkyně přijela do Cehnic dobře naladěna, v minulém kola porazila silné Sousedovice, jenomže v Cehnicích tvrdě narazila.

SK Čkyně
Patrik Krull, vedoucí mužstva: Do Cehnic jsme jeli prodloužit naši sérii výher, ale tvrdě jsme narazili. Na soupeře jsme vlétli a první čtvrthodinku jsme je prakticky nepustili za polovinu. Velké šance měli Michal Kuneš, Jan Děd a Václav Turek. V 18. minutě se dostali domácí do první šance a po centru na zadní tyč otevřel Martínek hlavičkou skóre. To nás totálně položilo, ale i tak jsme si vytvořili do poločasu další dobré šance, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. V poločase jsme si to vyříkali a nastoupili na soupeře opět celkem dobře. Ovšem v 56. a v 58. minutě dvakrát naši branku ohrozil Krejsa a bylo to 3:0. V tu chvíli bylo po zápase a nám se vůbec nic nedařilo, veškeré naše pokusy eliminovala domácí obrana v čele s nejlepším hráčem na hřišti Hovorkou. Domácí přidali ještě jednu branku, čtyřikrát vystřelili na branku a vyhráli 4:0, dostali jsme tvrdou lekci z produktivity. Na absenci třech hráčů základní sestavy se nemůžeme vymlouvat pokud chceme atakovat špici tabulky. Z nejhoršího výkonu za poslední roky se musíme oklepat zabrat teď ve čtvrtek a v sobotu kdy hrajeme doma.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Ryneš Vladimír - LEIŠ Filip, ŠINDELÁŘ Vít.