1.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

--

Divácká prognóza se potvrdila a Mutějovice v prvním kole padly

28. J. Mutínský , 70. S. Tesař , 74. P. John (p.)
0

Nováček soutěže TJ FK Chmel Mutějovice odehrál první utkání na jesenickém pažitu. Novou sezónu se jim však nepodařilo otevřít podle jejich představ a domů odjeli Mutějovičtí s prázdnou.

První gól padl ze standardní situace po dlouhém nákopu Mutínského od lajny, kdy balón letěl přímo na bránu a propadl pod břevno Aksamitovi, 1:0. V první části se domácím dále skórovat nezadařilo a Mutějovičtí nezvládli stav srovnat, Jesenice tedy docházela do šatny za jednogólového vedení.

Druhá pětačtyřicetiminutovka přinesla další gól domácích v 70. minutě. Přišel po několika vyražených pokusech, kdy se Mutějovicím nepodařilo odkopnout balón z jejich vápna a odkoply ho těsně za velké vápno, odkud už Tesař zakončil přesně, 2:0. Čtyři minuty poté Melč fauloval ve vápně, za zákrok obdržel žlutou kartu a kapitán P. John získal možnost zvýšit na 3:0 z penalty, šance využil. Stav se již do konce utkání nezměnil, a tak si doma udržela body štastnější Jesenice.

FC Jesenice
V. Řehoř [-] - D. Jeníček [-] , M. Worofka [-] (17. S. Tesař [-] ) , D. Casas [-] (46. J. John [-] ) , P. Kotek [-] , J. Pfejfer [-] , F. Horvát [-] , J. Mutínský [-] , M. Kohout [-] , P. John [-] , S. Pfejfer [-]

TJ FK Chmel Mutějovice
P. Aksamit [-] - J. Melč [-] , V. Holý [-] , J. Křikava [-] , P. Bradáč [-] - T. Roubík [-] , V. Procházka [-] , R. Sattler [-] , M. Kapoun [-] - T. Čuda [-] , J. Borský [-]

ŽK: 42. D. Casas - 17. V. Holý , 73. J. Melč .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: TITLBACH Marek - BAJER Lukáš (N), FIALA Zbyněk (N).