SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 23.08.2015

0

Hlasujte hlasujte, a uvidíme, kdo nahradí v roli Hráče kola minulého vítěze, brankáře Remtu.  Nikdo z minula své postavení v sestavě kola neobhájil, a tak tu máme zcela novou nabídku jedenácti hráčů, kteří při víkendovém pokračování soutěže zazářili nejvíce.

Michal Vrábek pomohl zvlášť v prvním poločase udržet svůj celek na dostřel, jeho spoluhráči tak mohli ve druhé půli zápas s Dřítní otočit.

Petr Prochaska rozhodl svou brankou utkání v Kamenném Újezdě, navíc měl zásluhu i na prvním gólu a byl jasným Hráčem zápasu. Bude to stačit i na Hráče kola? Na stoperu je Petr Beneš, který nedovolil skórovat soupeři ze Sedlce, třetím do party obránců je Karel Muška, který trenéra příjemně překvapil výkonem na hřišti Krumlova.

V záloze máme Dušana Račáka z Frymburku, který vyrovnávající brankou utlumil nástup Plané a ve zbytku zápasu byl na hřišti hodně vidět. Jakub Nevosad při výhře 9:0 vstřelil první a poslední gól svého celku, zvlášť ten poslední stál za to. Martinu Sivákovi sedl zápas proti Zlivi, dřel, jezdil po hřišti, dal branku i asistoval, takže mésto v naší jedenáctce ho minout nemohlo. Jeho spoluhráč Karel Vrba si pak jako krajní záložník připsal čistý hattrick!

V útoku máme opět trojici - netolický Filip Rokůsek rozhodl derby se Sedlcem povedenou hlavičkou a patřil k těm nejaktivnějším hráčům hostujícího celku. Martin Zach prokázal střelecké instinkty a nastřílel čtyři branky. Josef Micák pak dvěma góly setnul Planou (a to ještě nedal penaltu) a zařídil Frymburku tři body.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)