SESTAVA KOLA - 29.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2021-2022

Datum kola: 11.06.2022

0

Předposlední sestava kola krajského přeboru představí jednoho třígólového střelce a kvalitní defenzivní práci trojice obránců, díky kterým se jejich obrana nemusela starat o nebezpečné útoky soupeřů. Kdo se stane hráčem kola?

BRANKÁŘ:

Petr Třeštín - Pravděpodobně nejstarší brankář, který v krajském přeboru hájil tři tyče, v Černicích vychytal nulu a v závěrečném rozstřelu chytil navíc tři penalty!

OBRANA:

Pavel Nový - Se svou obrannou řadou výborně pracoval, aby s týmem udržel až do konce hubený náskok 0:1.

Jakub Pavlík - "Neskutečně za jaro vyrostl a je z nej opora týmu", hodnotí svého spoluhráče kapitán týmu.

Denis Drudík - Hrál výborně, neprohrával souboje a navíc vstřelil hlavou vítězný gól.

ZÁLOHA:

Josef Kubina - Rozdával, tvořil a nahrál milimetrovým centrem Drudíkovi na vítězný gól.

Matyáš Lang - Defenzivní štít Zruče vsítil jednu branku a na svém postu nedovolil moc tvořivosti vejprnickým hráčům.

Adam Kolář - Vsítil jednu branku a po návratu po zranění odehrál kvalitní střetnutí.

Jakub Chalupný - Makal na středu zálohy a podporoval útok. Přihrál do loženky Knappovi, své příležitosti bohužel zahodil.

Karel Jahn - Naskočil do druhého poločasu a vsítil dvě branky, které znamenaly remízu 2:2.

ÚTOK:

Tadeáš Kohout - Podržel míč, podstoupil mnoho soubojů a nahrál na důležitý druhý gól. Svým výkonem zastínil i oba dvougólové střelce Okuly.

Miroslav Lopata - Bolevci nasázel hattrick během prvního poločasu. Tady není o čem.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.06.2022 12:14 do 15.06.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)