Marek Falout
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | FC Dynamo Horšovský Týn |
| 2016-2017 | TJ Jiskra Domažlice |
| 2014-2015 | FC Dynamo Horšovský Týn |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 896 (ø 89,60) | 4 (ø 0,40) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:00 | Koloveč - Horš. Týn | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 13:30 | Horš. Týn - Luby | 5:4 (2:2) | 86 | 86 | 2 | 1 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:30 | Holýšov - Horš. Týn | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Horš. Týn - Tachov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.09. 17:30 | Rapid - Horš. Týn | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:00 | Horš. Týn - Chotěšov | 3:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.09. 18:30 | Petřín B - Horš. Týn | 0:2 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Horš. Týn - Klatovy | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | H. Bříza - Horš. Týn | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Horš. Týn - Přeštice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 04.10. 16:00 | Horš. Týn B - Srby | 1:7 (0:7) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | FA H. Týn - Horš. Týn B | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 626 (ø 89,42) | 4 (ø 0,57) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 2530 (ø 87,24) | 11 (ø 0,37) | 4 (ø 0,13) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2636 (ø 87,86) | 17 (ø 0,56) | 11 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2196 (ø 78,42) | 14 (ø 0,50) | 9 (ø 0,32) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2520 (ø 90,00) | 17 (ø 0,60) | 9 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 25 | 2225 (ø 89,00) | 22 (ø 0,88) | 5 (ø 0,20) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Domažlice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2517 (ø 83,90) | 6 (ø 0,20) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 2610 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 9 (ø 0,31) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 10 | 896 (ø 89,60) | 12 (ø 1,20) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




