SESTAVA KOLA - 19.kolo Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

Nejlepší "jedenáctka" kola byla vytvořena v rozestavení 3-5-2 a je těžké hledat mezi hráči favorita. K vidění byly skvělé individuální výkony podpořené vstřelenými brankami. Zajímá Vás, kdo bude hráčem kola? Rozhodněte o tom sami a ve čtvrtek se těšte na rozhovor s hráčem kola!

V 19. kole III. třídy padlo celkem 22 branek, což je necelých 6 branek na zápas. Není tak divu, že velký "přetlak" byl hlavně mezi ofenzivními hráči. Rozeberme si jednotlivé posty. Perfektní gólmanský výkon předvedl brankář Mnichu Šimeček a pomohl svému týmu k výhře 2:0 nad Želivem. Netradičně obranná trojice je složena ze stopera Mnichu Petra Koukala, levého beka Březiny, který rozhodl utkání v Petrovicích a pravého beka Prchala z Lukavce. Záloha je složená z dvou krajních hráčů - Nováka z Budíkova, který vsítil dvě branky Senožatům a také dvougólového Vlacha z Černovic. Tři střední záložníci jsou Krpálek z Petrovic, Kopecký z Želivu a Pavel Koukal z Mnichu. V útoku se dařilo Zetovi z Budíkova a Míkovi z Černovic. Výběr je pestrý, konkurence velká. Každý hlas může být rozhodující.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.