SESTAVA KOLA - 11.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 31.10.2015

0
V 11. kole padlo rovných 30 branek a hattrick si připsali dva hráči.
Maršán Marek ( SK Lišov )

Způsobil sice penaltu, ale tu dokázal zlikvidovat. Dalšími skvělými zákroky výrazně pomohl k výhře 1:0.

Vyhlídka Robert ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

V samém závěru zápasu vstřelil rozhodující gól a otočil vývoj zápasu.

Bednář Matěj ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Zaskočil v obraně za vykartovaného kapitána Dunaje. A i s jeho pomocí soupeř neskóroval.

Macháč Miroslav ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Stropnice přijela k zápasu jen v 11, tak naskočil od začátku zápasu. Pár minut před koncem nezakončil svůj únik z půlky hřiště gólem, ale k dorážce se po faulu nedostal.

Franěk Miroslav ( Slovan Břilice )

Přispěl k vítězství 2:1 gólem a přihrávkou. Vysloužil si i pochvalná slova od trenéra.

Záruba Jakub ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Na výprasku Borovan se podílel dvěma góly.

Frühauf David ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Dvakrát předvedl svou kopací techniku. Jednou poslal míč do šibenice ze hry a podruhé z přímého kopu.

Pacholík Stanislav ( TJ Nová Včelnice )

Coby střídající hráč naskočil do druhého poločasu. Během necelých dvaceti minut se dokázal třikrát zapsat mezi střelce.

Bednář David ( TJ Nová Včelnice )

Včelnický kapitán také dokázal nastřílet hattrick a přispěl k výhře 8:1.

Havel Jiří ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Dvakrát si dokázal najít ve vápně nestřežené místo a připsal si dva góly.

Habr Vojtěch ( FK Sokol Třebětice )

Už v páté minutě proměnil penaltu a připsal si i gól ze hry. Snažil se i šance připravovat pro své spoluhráče.

Hlasovat pro hráče můžete od 02.11.2015 12:00 do 04.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)