SESTAVA KOLA - 5.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 20.09.2015

0

V 5. kole soutěže půjde zřejmě opět o vyrovnaný boj, sešlo se nám totiž hned pět hráčů, kteří dokázali nasázet hattrick. Skvělý kousek se povedl také brankáři Vysokého Chlumce, který při vysoké výhře nad Kňovicemi dokázal v závěru skórovat ze hry! bude mu to stačit na vítězství?

Antonín Tesař, brankářská jednička Vysokého Chlumce sice neměla v zápase s Kňovicemi moc práce, ale za kousek ze závěru utkání si určitě nominaci zaslouží. To, že brankář skóruje ze hry se totiž jen tak nevidí.

 

V obranné trojici je také jeho spoluhráč Šimon Kiš, který společně se svými spoluhráči povolil Kňovicím jedinou branku a sám jednou brankou přispěl k vysoké výhře. V obraně ho doplňuje Zdeněk Hulínský z Jesenice, jenž stejně jako Kiš přispěl k vysoké výhře svého týmu jednou brankou. Jaromír Diviš je nominován za obranu Prostřední Lhoty, která uspěla proti těžkému soupeři ze Sedlčan, i když po třech zápasech inkasovala i tak obrana podala výborný výkon.

 

Záložník Šimon Hendrich dokázal už podruhé letos vstřelit hattrick a usadil se díky tomu na čele tabulky střelců. Hattrickem se v dramatickém utkání s Krásnou Horou prezentoval také Roman Beňo. Jedním gólem přispěl k remíze s Kosovou Horou B novovesský Bohumil Křivonoska mladší, který kromě gólu zaujal v zápase také tím, že ho v druhé půli střídal jeho otec. Hattrick se podařilo vsítit také Jakubu Kišovi z Vysokého Chlumce, který řídil kanonádu proti Kňovicím.

 

Další dva žhavé adepty na vítězství máme v útočné řadě, opět je to zástupce Vysokého Chlumce Pavel Hanák, který rovněž dokázal třikrát rozvlnit síť proti Kňovicím, stejný počet branek vstřelil i Jesenický Zbyněk Švagr do sítě Nové Vsi C. V útoku je doplní jednogólový střelec Petr Moudrý, jenž se prosadil ve vyrovnaném utkání Kosova Hora B proti Nové Vsi B a dokázal tak rychle odpovědět na inkasovanpu branku a dát svému týmu nový impuls do zápasu.

 

 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 21.09.2015 12:00 do 23.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.