Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Musím sem napsat, že kdybych tohle četl jako nezaujatý člověk neznalý situace, článek by se mi líbil. Ale když už se zašťouralo do starých ran….. Tu větu s tím, že Jesenice neumí uznat chybu a špiní Tatran, nemyslíš vážně ne?? Jesenice několikrát uznala svou chybu, kterou udělal náš zástupce potvrzením zápisu, ve kterém bylo několik chyb. Každý děláme chyby a taky se je snažíme napravovat. To jde ale těžko, když Tatran C, s vidinou získání bodů z prohraného zápasu, odmítne pomoc. Když tu vidím slovo „fair-play“ v tvé přímé řeči v uvozovkách, klátím se smíchy. A špinění jména Tatranu říkáš tomu, že se tahle kauza dostala na veřejnost???
Hele ty ses asi fakt regulerne zblaznil co? Nikdo si tvoji rodinu do drzky nebral, nemuzu za to, ze jsi takhle vztahovacnej, ale to vis, ze se na tebe tesim :-D muzes si za to sam, od zacatku se seres do selcan, tak se nediv, ze se ti to vrati nooo, my si totiz taky nenechame srat na hlavu a jeste od takovyho hlupaka.
Už jsi přesral hranice soupeřského škádlení...a poneseš si následky frajírku libovej... Mojí rodinu si do držky brát nebudeš!
Ráďo jestli jsi to ještě nepoznal tak já bavim lidi rád. A Ještě o to raději když je to na váš (teď tvůj účet). Ale co jsem ti napsal, do huby si neseru. Těšim se na tebe. Myslel jsem že jsi normální, ale koukám že jsi mezi svými. Připojisti se ať se ti to vyplatí... :-*
Já nemam co žehlit, to co jsem tam napsal pochopil asi každej jinak no.. to, že Ty jsi to pochopil po svém není můj problém. Ale jseš frajer dneska bavíš celé sedlčany :-D a udělej všem laskavost a nepoužívej tak složitá jména :-D vyber si radši česká jména, to bys možná mohl zvládnout napsat. Ty jsi fakt ostuda celý jesenice :-D
Nenapadně tě ještě na poslední chvíly ještě nějaký podvod!??? Jestli ne trochu jsi mě zklamal... :-D
Nežehli Ráďo. Co jsem napsal platí! A kámo nechápu jak ty ses sem vůbec dostal. Váš trener musí být lapší než Murýňo a Hydynk dohromady. Klobouk dolů asi ví kdy tě poslat na plac :-) musíš být supernáhradník. Takového jako ty si každý trenér ve 4 přeje :-D.
co jsem napsal prosím Tě? Nejsem si vědom ničeho špatného, Ty tam snad něco vidíš? já určitě nikomu nenadávám, a jen jsem smířený s druhým místem, nic víc. Tak si v klidu dál rozesílej petici, díky které určitě neco dosáhneš :-D jen bych chtěl mít alespoň půlku času na řešení nesmyslů jako Ty :-D tak si běž dát pivíčko a uklidni se Tomíku
Tak borče to co jsi sem teď napsal.... Už vím proč jsi nezůstal zahřívat lávku v Jesenici ubožáku. Vrána k vráně a nepřej si mě ani nikoho z naší rodiny potkat ty losere. Uďělam ti tu službu a něco zase vytlučeš z ppjišťovny....
http://www.petice24.com/signatures/sokol_jesenice__tatran_sedlany_c/

Kdyby někdo měl zájem...... Předem děkuji za případné podpisy a především díky těm co už podepsali, vážíme si toho!!!
Hele já Ti nic dělat nebudu neblázni, to jsem fakt neměl v úmyslu. A je lepší být druhý v takovéto anketě, než u vlastní ženy ;-) pár kluků ze sedlčan by mohlo vyprávět.
Už se třesu Ráďo :-D Mám taky dobro pojistku a nejen to takže si to můžu dovolit bolístko. A kámo, snad jsi nechtěl vyhrát podvodem nebo jo????! Buď rád že si druhej a drž hubu!!!
Ty jsi se regulérně zbláznil viď? myslím, že bys měl přestat používat sprostá slova, nebo bys na to mohl doplatit a dost nepříjemně.
To tě nemusí mě být líto zaplat pánu bohu že se mi to nikdy nepodaří ,aby se mi smál celej okres jaké jsem přerostlé dítě, ty miničičino Jesenická !
Myslel jsem že ať už lepsí či horší jste tým jako každý jiný v pralesu. Ale Vy neee. Zasrany dosebezahledenci jste... A ja dle vas histerka ulhana. Jeste ze existuji lidi s mozkem v hlave!!! Dekuju jim!!!
Je mi tě líto kámo, pač to se ti nikdy nepodaří Cčkaři Tatranskej.... :D
Jednou bych chtěl být tak dobrej jako ty ... K největší brečně pralesu vyhraješ ještě nejlepšího hráče podzimu. Klobouček Hujere !
Pecholte, nic proti hráčům. Ten výsměch patří jen vám z Cčka a vašemu pošahanýmu vedení....
:D :D :D TATRAN NEVER :D :D :D
Bohužel v některých soutěžích bylo robotických hlasů velice hodně, proto jsme museli zakročit a vymazat je. Máme v plánu změnit systém hlasování, ale musíme nalézt optimální vyvážení uživatelského pohodlí vs. rizika hlasování nesportovně "roboticky" ovlivnit. Nechtěli jsme do současného hlasování přidat otravné opisování kontrolních kódu ("captcha").

Náměty na nové funkce, které chcete mít v rámci změny hlasovacího formátu k dispozici, posílejte do diskuze pod hlavním článkem, viz odkaz níže. Chcete mít jako registrovaní uživatelé možnost např. spolutvořit sestavy kola? A co takhle hodnotit i jednotlivé hráče v utkání, rozhodčího a třeba i pivo a klobásu na stadiónu? Záleží jen na vás, do čeho budete mít chuť ...

http://www.fotbalunas.cz/clanek/2209/news-aktualizace-hlasu-v-sestavach-podzimu/
Co se stalo sedlčanským podvodníčkům. Koukám že jste přišli o pár set hlasů :-O Klobouk dolů před správcem tohoto serveru. Koukám, že se zajímá. Díky.
TATRAN NEVER!!!
Oficiální vyjádření Tatranu, no konečně...
http://fotbal.tatransedlcany.cz/cz/diskuse.html
Díky Michale. Jestli tě to zaujalo a kdyby ses chtěl přeci jen někam podepsat, můžeš to udělat zde
http://www.petice24.com/sokol_jesenice__tatran_sedlany_c
a kdybys věděl ještě o někom kdo by byl ochotný nám pomoci, udělejte to prosím.
Měj se!
Hráč, Administrátor klubu, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sedlec-Prčice | Středočeský | Příbram
Tomáši, musím smeknout před schopností pojmenovat všechno tak jak to v okresních soutěžích je i za definici fotbalisty na této úrovni a fair-play. Pod to bych se podepsal! Ať se Vám v Jesenici daří, parta a místní odchovanci jsou základ.

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku