Josef Koc

2026-2027

SK Velká Lečice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2021-2022 SK Velká Lečice
2021-2022 TJ Slavoj Davle
2015-2016 SK Velká Lečice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 8 (ø 1,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Lečice - N.Ves C 7:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
13.09. 14:00 Kamýk B - Lečice 2:5 (1:5) 90 1 0 0 ano
27.09. 16:30 Kr. Hora - Lečice 2:6 (1:3) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Lečice - Prostř. Lhota B 8:0 (4:0) 90 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Klučenice - Lečice 2:7 (1:4) 90 3 0 0 ano
17.10. 10:15 Lečice - Dublovice B 6:2 (5:0) 90 2 0 0 ano
25.10. 10:15 Nečín B - Lečice 3:1 (3:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 10 (ø 2,00) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 9 (ø 1,12) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 14 (ø 1,00) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 6 (ø 0,28) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 9 (ø 0,90) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 8 713 (ø 89,12) 7 (ø 0,87) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 7 (ø 0,58) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 22 1979 (ø 89,95) 10 (ø 0,45) 7 (ø 0,31) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. C 10 900 (ø 90,00) 10 (ø 1,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 9 (ø 0,37) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 7 (ø 0,31) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)