Jan Vild

2026-2027

TJ Slavoj Mýto

PoziceBrankář
Průměrná známka7.6

Kariéra

2017-2018 TJ Slavoj Mýto
2014-2015 FC Rokycany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:15 Tachov - Mýto 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:30 Mýto - Rapid 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:30 Chotěšov - Mýto 2:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
30.08. 17:30 Mýto - Petřín B 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 10:15 Klatovy - Mýto 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Mýto - H. Bříza 6:1 (3:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 16:30 Přeštice - Mýto 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 10:15 Vejprnice - Mýto 1:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
04.10. 16:00 Mýto - Smíchov 5:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:00 Měcholupy - Mýto 2:1 (1:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 30 2700 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 30 2700 (ø 90,00) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,13) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2610 (ø 90,00) 2 (ø 0,06) 8 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 26 2241 (ø 86,19) 3 (ø 0,11) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 26 2296 (ø 88,30) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 27 2397 (ø 88,77) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 2 114 (ø 57,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 28 2504 (ø 89,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 28 2520 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 28 2520 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,14)
Plzeňský | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)