Rozhovory s hráči kola Královéhradecký | Krajský přebor

Rozhovor

Brankář Chlumce Ladislav Kukal: Chceme se pohybovat v horní polovině tabulky a hrát hezký kombinační fotbal

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 14.11.2022 09:39 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Brankář Ladislav Kukal z Chlumce nad Cidlinou získal nejvíce hlasů za svůj výkon v utkání proti Týništi nad Orlicí, kde vychytal střelce soupeře a udržel čisté konto. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Záložník Slavie Daniel Krotil: Netajíme se naším cílem, což je divize a určitě od toho neodstoupíme a nepřestaneme bojovat!

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 07.11.2022 19:39 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole krajského přebour a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Daniel Krotil z hradecké Slavie získal nejvíce hlasů za svůj výkon proti Červenému Kostelci, který korunoval nádhernou brankou. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

Rozhovor

Hořický Jiří Šedivý: Strůjcem obratu byl celý mančaft, který ve druhé půli zahrál skvěle a ocenění by si zasloužili všichni zúčastnění!

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 31.10.2022 10:19 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 13. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Nejvíce hlasů obdržel Jiří Šedivý z Hořic, který se o víkendu dvakrát gólově prosadil a jeho tým v domácím utkání otočil výsledek proti Jaroměři z poločasových 0:2 na 3:2. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Vojtěch Kober: Krajský přebor mužů je rychlejší i soubojovější. Mezi soutěžemi je velký rozdíl

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 28.10.2022 09:39 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 12. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vojtěch Kober z Třebše získal nejvíce hlasů a ovládl tak naši anketu. Mladý záložník stihl o víkendu odehrát dvě utkání. V sobotu za dorostenecký celek a v neděli pomohl "A" týmu jednou brankou získat tři body proti Libčanům. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

 

 

 

Rozhovor

Kapitán Michal Krykorka plánuje ihned po své svatbě opět bojovat za Třebeš, kterou považuje za svůj druhý domov

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 21.10.2022 09:14 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Nejvíce hlasů obdržel Michal KrykorkaTřebše, který v minulém kole jednou brankou pomohl porazit v domácím utkání Jičín a již dnes se žení. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

Michalovi i jeho přítelkyni Elišce přejeme hodně štěstí, lásky a úspěchů v jejich společné cestě životem.

 

 

Rozhovor

Kapitán Police Ladislav Kudláček: To, že vznikl fanclub, je úžasná věc. Povzbuzují, i když se nám tolik nedaří.

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 14.10.2022 10:58 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Obránce Ladislav Kudláček z Police nad Metují obdržel nejvíce hlasů za svůj výkon proti Dobrušce, když vstřelil obě branky svého celku a výrazně tak pomohl k výhře. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

 

Rozhovor

Autor hatricku solnický záložník David Motl: Nejhezčí výhra je naše dcera

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 06.10.2022 13:07 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! David Motl ze Solnice o víkendu vstřelil hattrick a po zásluze vyhrál naši anketu s nejvíce hlasy. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

  

 

 

 

Rozhovor

Adam Novotný: Naši fanoušci jezdí ve velkém počtu i na naše venkovní zápasy a za to jsme jim moc vděčný

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 30.09.2022 17:55 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Adam Novotný z Týniště nad Orlicí obdržel nejvíce hlasů a ovládl tak naši anketu. Utkání na půdě hradecké Slavie rozhodl jedinou trefou zápasu a za to si vysloužil vaši přízěň. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

Rozhovor

Daniel Tesař: Mým snem je zahrát si vyšší soutěž jako hráč Třebše a udělám proto vše, co bude v mých silách

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 24.09.2022 07:36 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Opora hradecké Třebše Daniel Tesař se stal vítězem ankety a redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Richard Růžička: Největším úspěchem asi je, že jsem se stal prvním profesionální hráčem Fify na československé půdě

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 16.09.2022 10:30 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Richard Růžička z týmu FK Vysoká nad Labem získal za svůj výkon proti Hořicícm nejvíce hlasů a stal se vítězem ankety. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

     

 

 

Rozhovor

Tomáš Kos: Kvalita krajského přeboru je určitě znát v každém směru

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 09.09.2022 10:00 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Útočník Týniště nad Orlicí Tomáš Kos vstřelil dvě branky do sítě Police a jeho tým zvítězil venku 2:0. Za tento výkon obdržel nejvíce hlasů a stal se hráčem kola. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Jiří Pečenka před utkání s Libčany: Pojedeme tam s respektem, ale jedeme si pro body

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 02.09.2022 08:36 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 4. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Hořický Jiří Pečenka obdržel nejvíce hlasů za svůj hattrick proti hradecké Třebši a stal se tak nejlepším hráčem minulého víkendu. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

 

 

Rozhovor

Lukáš Müller po přestupu do Vysoké: Opět mám z fotbalu radost a je tady skvělá parta

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 26.08.2022 13:18 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 3. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Lukáš Müller z týmu Vysoká nad Labem obdržel od fanoušků nejvíce hlasů. Střední obránce pomohl vstřelenou brankou k první výhře v sezóně. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

Rozhovor

Hořický kapitán Dominik Palm: "Potenciál a kvalita tu je, teď to jen správně prodat."

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 19.08.2022 09:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz-Dominik Palm, hořický kapitán, který o víkendu vsítil branku proti Kostelci nad Orlicí a jeho tým nakonec vyhrál 3:1. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Rozhovor s hráčem 1. kola Krajského přeboru Janem Žahourkem

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 13.08.2022 12:11 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jan Žahourek rozhodl utkání s Jičínem a redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Martin Štajer: "Roky jsem takhle v přípravě neběhal, ale zvládnul jsem to!"

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 05.08.2022 14:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče krajského přeboru za minulou sezónu a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Martin Štajer, jenž hájil barvy hradecké Třebše, dostal nejvíce hlasů a vyhrál anketu nejlepší hráč sezóny. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a slibovaný rozhovor najdete zde.

 

Rozhovor

Vojtěch Kober: "Po vyrovnávacím gólu jsem se musel štípnout. "

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 17.06.2022 21:06 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 30. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vojtěch Kober ze Sokola Třebeš se stal nejlepším hráčem. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 

 

 

Rozhovor

Pavel Drozd: "Poslední zápas zvládneme a užijeme si zakončení sezóny. "

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 10.06.2022 20:12 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 29. kole krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Pavel Drozd, záložník Jiskry Hořice a futsalový reprezentant, o víkendu přispěl k výhře v záchranářském souboji na půdě Vysoké. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Martin Havelka před záchranářským duelem: "Věřím, že do Hořic odvezeme hodně důležité body."

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 02.06.2022 21:44 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 28. kole krajského přeboru a vítězem ankety se stal mladý záložník Hořic Martin Havelka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Mikuláš Heřman: "Většina kluků je zvyklá hrát po bujaré noci, takže jsem se nebál, že by to nějak ovlivnilo jejich výkon"

Královéhradecký | Krajský přebor
Královéhradecký 26.05.2022 21:31 0

Hlasovali jste pro nejlepší hráče v 27. kola krajského přeboru a z vašeho hlasování vzešel vítěz...Mikuláš Heřman, brankář Sokola Třebeš si den po své svatbě stoupl do branky a vychytal vítězství nad Červeným Kostelcem. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

 


Celkový počet článků: 72