Trenéři na mě křičeli, ať se vysunu. Najednou jsem se ocitl na vápně soupeře, říká hráč kola David Širhal

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Davide, opět vám gratuluji k titulu hráč kola. Jaký byl zápas z vašeho pohledu?
Já opět děkuji, zápas v Číměři byl skvělý, taková neplánovaná Csaplárova past.
Utkání, za které jste byl zvolen, jste sehráli proti Číměři. Zápas pro vás po poločase nevypadal dobře, ale nakonec berete tři body. Co vás nakoplo k obratu?
Celý první poločas byl hrozný. Pak jsme se v šatně nahecovali a druhý poločas byl v naší režii.
Vstřelil jste jednu branku. Popište nám ji.
Trenéři na mě pořád křičeli, ať se vysunu. Najednou jsem se ocitl na vápně soupeře, zakřičel na Hadače "nahraj vole, můžu", ten mě krásně našel, a nakonec se ze stříleného centru stala střela pod břevno.
Tento víkend hrajete šlágr se Slavonicemi. Jaký výsledek vás uspokojí?
Šlágr jsme právě odehráli, a stalo se, v co jsem doufal. Vyhráli jsme 3:1, opět jsme zápas otočili. Chtěl bych poděkovat všem klukům za bojovnost. Byla to nádhera.
Jak jste zatím spokojeni s dosavadními výkony v této sezóně?
Podzim nám trochu utekl, ale já nejvíc lituji zápasu se Strmilovem na jaře, ten nám kazí šňůru a trochu i body.
S diváckou návštěvností jste spokojen jak?
Doma jsem vždy šťastný. Lidí chodí dost a slyšíme hlavně podporu. Ale i na venkovní zápasy jezdí skalní fanoušci.
Myslíte, že fungují předzápasové rituály, máte vy sám nějaký?
Přímo rituál nemám. Často se v šatně hecuje, což plně podporuji, ale já jsem spíš potichu a snažím se soustředit.
Sledoval jste čtvrteční finále "Konferenční Ligy"?