Poslechl jsem trenéra a hned jsem dal hattrick, usmívá se Kleiber z Lanžhota

Lanžhotský křídelník Radim Kleiber hodnotí duel s Polnou a mluví o nadcházejícím zápase ve Ždírci. Popisuje i to, co stojí za jeho hattrickem a chápe, že trenér Valachovič kývl na nabídku Líšně.

0
Radime, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Díky. Určitě ano a tentokrát ne jen nějaký (smích)!
Hlasování jsi ovládl suverénně. Kdo tě nejvíce podpořil?
To vím zcela přesně ! Suveréně jsem vyhrál díky "Bártičovi" Víta Bárta můj spoluhráč. Dík!
O víkendu jste hráli s Polnou. Jak bys zápas popsal?
Zvládli jsme to dobře, povinné tři body zůstaly v Lanžhotě, což je nejdůležitější. První poločas jsme vedli jen 1:0, ale druhou půli jsme potvrdili, že doma jsme hodně silní dopředu a dali jsme dalších pět branek. Hlavně si doma držíme čisté konto v počtu inkasovaných branek .
V čem se lišil první poločas od druhého. Po půli jste vedli jen o branku...
Nutno dodat, že první poločas jsme zahodili několik vyložených šancí včetně mojí tisíciprocentní! Mohlo to byt už po poločase minimálně 4:0. Druhou půli to tam začalo padat za což jsme rádi a vítězství si vážíme.
Na hattrick ti stačilo dvacet minut. Jaká branka byla nejpovedenější?
Žádný nebyl extra krásný, všechny tři byli dorážkové, kde jsem si hledal volné prostory na zadní tyči, což si nesmírně přeje trenér Valachovič. Vyplatilo se mi to (smích)!
V dalším kole jedete do Ždírce. Co od zápasu čekáš?
Čekáme hodně těžké utkání. Hřiště je tam malé, což nám nevyhovuje, ale uděláme všechno pro to, abychom si ze Ždírce odvezli tři důležité body .
Letos se ti daří i střelecky. V loňské sezóně jsi dal v devatenácti zápasech čtyři branky, letos jich máš na svém kontě po deseti kolech šest. Co za tím stojí?
Tvrdá práce na tréninku (smích)! Nevím, prostě mi to tam teď spadlo a uvidíme, jak to půjde dál, co se týče střelecké bilance. Každopádně jsem za to rád a každého gólu si vážím .
V minulém týdnu začal váš trenér Valachovič trénovat Líšeň. O víkendu však byl na vaší lavičce. Jak to bude fungovat dále?
Trenér Valachovič dostal šanci trénovat Líšeň, posunout se dál v trénování, což by asi potěšilo každého a určitě by takovou příležitost neodmítl. Jak to bude dále není na nás hráčích, ale na Jirkovi Bartošovi, který s jeho zapálením do fotbalu určitě přivede zkušeného trenéra.
Kdybys měl říct jeden fotbalový moment, na který nezapomeneš, jaký by to byl?
V předchozím rozhovoru jsem jej uvedl. Pokud to zvládneme, tak by to měl být právě další fotbalový moment, a to postup s Lanžhotem do 3.ligy!