Občas si vystřelím z větší vzdálenosti, říká hráč kola Lukáš Komrska

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jak by jste zhodnotil zápas proti Kamennému Újezdu?
Zápas bych zhodnotil na dva poločasy. Ten první jsme byli jasně lepší a vytvořili si plno šancí, které jsme neproměnili, ale zaslouženě jsme šli do vedení 2:0. Druhy poločas jsme přestali hrát svoji hru a přestali běhat. Soupeře jsme pustili do hry a dovolili jsme jim zdramatizovat zápas, ale naštěstí jsme náskok udrželi a zápas vyhráli.
Dal jste branku z přímého volného kopu, trénujete je hodně na tréninku?
Skoro vůbec jen občas si vystřelím z větší vzdálenosti.