S umístěním v tabulce jsme spokojeni, říká hráč kola Luboš Prágr

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Luboši, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Budete muset vložit něco do kasy?
Děkuji, naštěstí takovéhle pravidlo u hráče kola ještě nemáme, takže ne.
Kdo vám poslal nejvíce hlasů? Sledoval jste hlasování?
Ano sledoval jsem to, nejvíce hlasů posílali kamarádi a rodina.
O víkendu jste vyhráli v Lásenici. Jak byste zápas popsal?
Když jsme jeli do Lásenice, věděli jsme, že to nebude rozhodně lehký zapas, i když je na spodu tabulky umí hrát kvalitní fotbal a utvrdilo nás to když vyhráli proti Stráži, ale jak se říká každý zapas je jiný. Do začátku zápasu se nám podařilo vstoupit dobře, když už ve druhé minutě po krásné nahrávce jsem mohl skórovat, poté Lásenice v brzké době vyrovnala, ale do konce poločas jsme ještě odskočili o gól. Druhý poločas jsme hned dali na 3:1 a pak se hrálo na horu dolu, až ke konci Lásenice ještě upravila skóre na 2:3.
V dalším kole přivítáte Chlum. Co od zápasu čekáte?
Od zápasu s Chlumem, počítáme a věříme ve tři body, ale rozhodně to nebudou body zadarmo, jelikož Chlum na jaře hraje výborně. Takže musíme dat do toho vše a na domácí půdě vyhrát pro fanoušky.
Jak jste spokojeni s umístěním v tabulce?
Ano jsme spokojeni, náš cíl se bylo držet kolem prostředních míst a to se nám tak nějak zatím daří.
Jaký je váš oblíbený tým?
Můj oblíbený tým je FC Barcelona.
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
Začal jsem díky rodině, kteří mě dali hrát tady u nás v Lodhéřově za žáky.
Na jakém postu nejraději nastupujete?
Dříve jsem nastupoval nejraději jako gólman, ale teď už poslední 2-3 roky nastupuji většinou na záloze, která mě začala bavit více.