Jméno Diskuze ke článku Komentářů
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: TJ Sokol Moravany - FK Česká Třebová, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: Luže - FK Agria Choceň, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Lanškroun, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: MFK Chrudim B - FC Hlinsko, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: FK Jiskra Heřmanův Městec - TJ Jiskra Litomyšl, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: ŽSK Třemošnice - FK OEZ Letohrad, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:44
Zápas: SKP Slovan Moravská Třebová - 1. FC Žamberk, 11.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: TJ Sokol Rosice nad Labem - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: SK Pardubičky - SK Polička, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: SK Tuněchody - TJ Svitavy B, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: FK OEZ Letohrad B - TJ Sokol Kunčina, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: SK Zámrsk - TJ Mezilesí Načešice, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: FK Přelouč - FK Horní Ředice, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:40
Zápas: SK Vysoké Mýto B - TJ Sokol Rohovládova Bělá, 11.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:33
Zápas: Kerhartice - Kunvald, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:33
Zápas: Rudoltice B - Žichlínek B, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:33
Zápas: Helvíkovice - Luková, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:33
Zápas: FK Česká Třebová B - Mistrovice, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:33
Zápas: Dolní Třešňovec - Lichkov, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:33
Zápas: Boříkovice - Tatenice B, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:30
Zápas: TJ Sokol Verměřovice - Dolní Čermná, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:30
Zápas: 1. FC Žamberk B - Jehnědí, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:30
Zápas: Rudoltice - Albrechtice, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:30
Zápas: Těchonín - TJ Sokol České Heřmanice, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:30
Zápas: Klášterec nad Orlicí - Rybník, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:30
Zápas: Brandýs nad Orlicí - Dolní Dobrouč, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:25
Zápas: Opatovec - TJ Sokol Řetová, 11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:25
Zápas: Tatenice - FC Jiskra 2008, 11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:25
Zápas: TJ Semanín - TJ Jablonné nad Orlicí, 11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:25
Zápas: TJ Sokol Libchavy - TJ Sokol Dolní Újezd B, 11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:25
Zápas: TJ Lanškroun B - SKP Slovan Moravská Třebová B, 11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
20.10.2018 13:25
Zápas: Žichlínek - TJ Sokol Pomezí, 11.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Jetmar
19.10.2018 17:23
Zápas: FC Jiskra 2008 B - Sopotnice, 11.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:20
Zápas: Boršov - FK Slavoj Čistá, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:20
Zápas: SKP Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Kunčina B, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:20
Zápas: Rohozná - Křenov, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:20
Zápas: Koclířov - Třebařov, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:20
Zápas: TJ Sebranice - Hradec n. S., 11.kolo, Pardubický | Svitavy | III. třída , 2018-2019
Tip: remíza .
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:20
Zápas: Borová/Telecí - Trstěnice, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: TJ Sokol Dlouhá Loučka - Jevíčko, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: Jaroměřice - Mladějov, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: TJ Sokol Kamenná Horka - Bystré, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: Radiměř - M. Trnávka, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: Březová n. S. - Linhartice, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: FK Opatov - TJ Slavoj Cerekvice, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:17
Zápas: TJ Horní Újezd - TJ Sokol Morašice, 11.kolo, Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:04
Zápas: TJ Sokol Rohovládova Bělá B - TJ Slavoj Choltice B, 11.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:04
Zápas: TJ Lipoltice - Semín, 11.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:04
Zápas: SK Lázně Bohdaneč B - TJ Jiskra Rybitví, 11.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
19.10.2018 17:04
Zápas: Újezd B - Dolany, 11.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2