Hráčem 13. kola, 1.B třída sk. A, se stává...

Datum kola: 15.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Remta

23%

Zvolení zlivského JIŘÍHO REMTY je naprosto zasloužené! Při zápase s Netolicemi předvedl famózní výkon, nad kterým kroutili hlavou trenéři obou celků. Parádní zákroky udržely Zlivi naději na výhru až do poslední minuty. Nakonec sice Netoličtí srovnali, ale pro Zliv byl bodový zisk v poslepované sestavě velkým úspěchem. A nejvíc je pod ním podepsán právě Remta! S jedničkou Zlivi přineseme rozhovor!

2. Tomáš Kučera 22%
3. Tomáš Řehoř 13%

0

Byl to boj do poslední minuty, ale nakonec z výsledků budou mít radost ve Zlivi. A třeba také ve Fanklubu defenzivního fotbalu. Brankář Jiří Remta totiž dostal o pouhé procento více hlasů než útočník Sedlce Tomáš Kučera, který při čtyřgólové výhře svého celku vsítil dva góly a na dva přihrál. Třetí skončil Tomáš Řehoř z SK Planá, kterému sedl zápas proti Trhovým Svinům, mimo jiné předvedl dvě krásné gólové přihrávky - prohlédnout si je můžete ve videu zde (čas 5:50 a dále) a zde (čas 11:15 a dále).