HVĚZDY V PRALESE: Piták s Lafatou slavili hattrick. Jeden exligista byl ale ještě úspěšnější

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Ferenc Róth (44 let, dříve Plzeň, Bohemians či Slovácko) předvedl výborný výkon, obránci Veřechova si s ním nevěděli rady a Róth skóroval při výhře 7:1 rovnou šest branek.

A zaskvěli se i Karel Piták a David Lafata - oba nasázeli hattrick. Pitákovi se to povedlo v okresním přeboru za Lovčice, Lafata se takto předvedl v dresu Olešníka v přeboru krajském.

 

Jan Rajnoch dal při prohře 2:3 obě branky Jíloviště. Zbyněk Pospěch zase válí za Mokré Lazce v I.A třídě, tentokrát přispěl dvěma brankami. To Lukáš Magera už chodí za Poděbrady jen do zápasů ve III. třídě a pomohl týmu dvěma góly k výhře 4:2. I Milan Baroš se radoval dvakrát, stejně jako Lukáš Želežník a Václav Kadlec. Ten už se zařadil k hlavním postavám Milína a zasloužil se velkou měrou o výhru 3:0.

 

A pak už tu máme jednogólové střelce. Milan Černý skóroval za Kosoř, prosadil se Michal Kovář, Pavel SimrJan FlachbartJaroslav ČernýTomáš Hájovský , Tomáš OkleštěkJiří KladrubskýRichard Kalod a Václav Koloušek.

 

Červeou kartu vyfasoval Vlastimil Stožický.

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou