NEJ VÍKENDU: Karetní mariáš se nevyhnul ani trenérům

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DIVOČINY VÍKENDU

15 karet:  FK Olympie Týn nad Vltavou - FC ZVVZ Milevsko, 4.kolo, Jihočeský | Krajský přebor

Rozhodčí v duelu rozdal 13 žlutých karet. A červenou viděli oba trenéři. Vypjatý byl hlavně závěr duelu. Václav Mareš, kouč domácích, okomentoval sudího následovně: „Řekl jsem, že se k rozhodčím vyjadřovat nebudu, ale tentokrát musím. Jestli nás ještě někdy bude pískat PAN rozhodčí Krčín, tak zůstanu raději doma s rodinou. Tento pán vám bere veškerou sílu a chuť dál pokračovat. Za mé chování se všem omlouvám."

4 ČERVENÉ KARTY UŽ ZA POLOČAS: TJ Sokol Hunčice - TJ Sokol Dolní Bělá B, 2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída

V 15. minutě už sudí Pešek měl rozdány tři červené karty, ve 41. minutě přidal čtvrtou!

STŘELEC VÍKENDU - 6 BRANEK

Martin Chlubna, Jaroslav Pavlík, Václav Klauz a Martin Lejska - to jsou králové víkendu, všichni dali ve svém zápase šest branek.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 997 diváků

TJ Jablonné nad Orlicí - 1. FC Žamberk, 4.kolo, Pardubický | 1.A třída

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

18:2 SK Skalice u České Lípy B - FK Pertoltice pod Ralskem, 4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A

16:0 TJ Tři Dvory C - TJ Sokol Radovesnice II, 4.kolo, Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A

VENKU

0:11 FK Nová Ves - Brloh - Sokol Křemže, 2.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor

PŘESTŘELKA VÍKENDU

10:6 TJ ABC Braník B - SC Olympia Radotín B, 4.kolo, Pražský | 1.B třída sk. A

OBRAT VÍKENDU

4:4 - TJ Blaník Strunkovice B - SK Svatá Maří Magdaléna – Domácí vedli 4:0, ale od 67. minuty přišel výpadek. Během 17 minut Maří Magdaléna srovnala na 4:4. „Pro mě nepochopitelné, co jsme předvedli,“ kroutil po zápase očima trenér Strunkovic.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.