Václav Klauz
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SC Stanovice |
| 2020-2021 | TJ Olympie Hroznětín |
| 2019-2020 | SC Stanovice |
| 2019-2020 | TJ Spartak Perštejn |
| 2018-2019 | FK Olympie Březová |
| 2017-2018 | SC Stanovice |
| 2015-2016 | TJ DDM Stará Role |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Sokol Sadov - Stanovice | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Stanovice - KV-Dvory B | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Počerny - Stanovice | 2:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Stanovice - Bečov | 5:1 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:30 | Děpoltovice - Stanovice | 0:12 (0:7) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Stanovice - Kyselka | 9:1 (6:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:30 | Abertamy - Stanovice | 2:4 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Stanovice - Božíčany | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 29 (ø 1,70) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 7 (ø 0,70) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 6 | 535 (ø 89,16) | 21 (ø 3,50) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 12 | 1034 (ø 86,16) | 23 (ø 1,91) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 17 | 1439 (ø 84,64) | 4 (ø 0,23) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 6 | 535 (ø 89,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Krajský přebor | 9 | 745 (ø 82,77) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 3 | 67 (ø 22,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 3 | 218 (ø 72,66) | 3 (ø 1,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 64 (ø 2,46) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 16 | 1237 (ø 77,31) | 15 (ø 0,93) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 10 | 624 (ø 62,40) | 6 (ø 0,60) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




