Redaktor: Karel Vlasák

SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

01.07.2017 10:11 Karel Vlasák 2

Po skončení sezóny jsme se rozhodli ještě jednou zavzpomínat na uplynulé fotbalové zážitky. Pustili jsme se do přetěžkého úkolu - tedy do vybírání ideální jedenáctky celé sezóny. Tak uvidíme, zda budete s naším výběrem souhlasit... Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

01.07.2017 10:10 Karel Vlasák 0

Po skončení sezóny jsme se rozhodli ještě jednou zavzpomínat na uplynulé fotbalové zážitky. Pustili jsme se do přetěžkého úkolu - tedy do vybírání ideální jedenáctky celé sezóny. Tak uvidíme, zda budete s naším výběrem souhlasit... Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

Rozhovor

Hráč 26. kola David Šteiner: Poperu se o to, abych dostal čuchnout v áčku!

Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 22.06.2017 21:18 Karel Vlasák 0

Další ročník soutěže je za námi a my se loučíme rozhovorem s mladým brankářem FK Neratovice-Byškovice Davidem Šteinerem (17). Ten stíhá působení v dorostu i v obou mužských týmech a už se těší na další sezónu. V ní by rád přidal další starty v divizním A-týmu!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

19.06.2017 12:26 Karel Vlasák 2

Je rozhodnuto o postupujících i sestupujících a hráči mají před sebou zaslouženou dovolenou. My si ale ještě předtím dáme poslední hlasování!

Reportáž

Velký Borek se s I.B třídou loučí vysokou prohrou


Šanci na záchranu ještě před zápasem živili fotbalisté Velkého Borku. V samotném utkání ale už od 4. minuty prohrávali a postupem času bylo jasné, že na body nedosáhnou. S celkovým ziskem 23 bodů tak sestupují.


Reportáž

V zápase prvního a posledního se překvapení nekonalo


Hned od úvodu zápasu bylo jasné, že Dlouhá Lhota si ani ve své derniéře první výhru sezóny nepřipíše. Hosté z Kel byli jednoznačně lepší a již v první půli si vypracovali pětigólový náskok.


Reportáž

Bakov se po prohře na penalty loučí s I.B třídou


Zvrátit osud nedokázali v posledním kole fotbalisté Bakova nad Jizerou. Ti sice v poslední minutě zásluhou Zajíčka vyrovnali na 2:2, prohra v penaltách je ale poslala do okresního přeboru.


Reportáž

Mělník v přímém souboji uhájil 4. místo


Žádný velký boj se ale v derby nekonal. Domácí si totiž už během první půle vypracovali pohodlný tříbrankový náskok, a tak ve druhé půli nebylo moc o co hrát. Pro oba týmy tak skončila úspěšná sezóna.


Reportáž

Tomíček šesti góly zničil Vitanu!


Vynikající střelecký kousek si schoval na poslední kolo střelec DBSK Radek Tomíček. Ten totiž zatížil konto Byšic hned šesti brankami a výrazně tak přispěl k debaklu v poměru 9:2.


Reportáž

Dynamo v přímém souboji o 7. místo přetlačilo Slavoj


Ačkoli se ani jednoho týmu netýkal boj o záchranu či postup, bylo v Nelahozevsi o zábavu postaráno. Hrálo se totiž o 7. místo v tabulce. Domácí byli v tomto boji úspěšnější díky povedené první půli. Hosté korigovali až v závěru.


Reportáž

Pěčice dokonaly svou jízdu proti Benátkám B!


Celé jaro bez jediné prohry dokázali zkompletovat fotbalisté Pěčic. Proti Benátkám B to vypadalo na teprve třetí bodovou ztrátu, v nastaveném čase se však prosadil Flachbart a zařídil domácím pojistku na 2. místo v tabulce.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 30.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

19.06.2017 11:29 Karel Vlasák 0

O všem je rozhodnuto a máme tu poslední sestavu kola. Pojďme bez zbytečných řečí hlasovat!

Reportáž

Výhra Všestudům na postup nestačila


Až do posledního kola bojovaly Všestudy o vítězství v OP Mělník. Svou úlohu proti Dolním Beřkovicím zvládly, po výhře Vojkovic ale zůstávají na druhém místě. I tak ale předvedly vynikající sezónu s parádním koncem.


Reportáž

Řepín ztratil náskok a loučí se prohrou


Sestup do III. třídy a navíc prohra v posledním utkání - to je realita, kterou musí skousnout na Řepíně. Hosté si sice v první půli vytvořili náskok, po pětinásobném střídání o přestávce o něj ale přišli a nemají ani bod.


Reportáž

Kostelec se s výborným jarem rozloučil další výhrou


Vynikající jarní část sezóny, ve které nejen unikli ze sestupových pozic, ale dokonce se probojovali na 7. místo tabulky, uzavřeli fotbalisté Labského Kostelce. K výhře v Lobkovicích přispěl dvěma zásahy T. Novák.


Reportáž

Vojkovice jsou mistry OP Mělník!


Je to potvrzené! Nejlepším týmem letošní sezóny je SK Vojkovice. Hosté šli v Obříství do vedení již v 1. minutě a do konce zápasu ho pouze navyšovali. V příští sezóně si tak Vojkovičtí vyzkouší I.B třídu!


Reportáž

Pšovka B si na Vehlovicích utrhla pořádnou ostudu


Důstojné loučení se sezónou? Jak pro koho! Zatímco sestupující domácí fotbalisté zakončili ročník druhou vysokou výhrou v řadě, fotbalisté Pšovky nešli na rozlučku v dobré náladě...


Reportáž

Libiš B nedala v první půli Horním Beřkovicím šanci


Opět výrazně posílená ofenziva Libiše jasně ovládla první půli utkání proti Horním Beřkovicím. Vynikali zejména Malák s Novotným, kteří se postarali o všechny branky svého týmu. Po vystřídání se ve druhé půli hrál už vyrovnaný zápas.


Reportáž

Mšeno otočilo zápas s Vysokou


Přestože hosté z Vysoké začali zápas lépe, z vítězství se nakonec radovalo domácí Mšeno. Jeho hráči tak výhrou podtrhli další povedenou sezónu a konečné 4. místo v tabulce.


Reportáž

Hořín skvělou druhou půlí zakončil povedenou sezónu


Ačkoli hostující fotbalisté Veltrus byli zdatným soupeřem a dokonce dvakrát vedli, bez možnosti střídání jim v závěru došly síly a celkem pětkrát inkasovali. Domácí si naopak udrželi skvělé 5. místo v soutěži.


Rozhovor

Hráč 25. kola Tomáš Dufek: Jestli nepřijde laso ze Sparty, zůstanu do konce svého fotbalového života v Pěčicích!

Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 22.06.2017 08:46 Karel Vlasák 0

Byla by velká škoda ochudit se o rozhovor s nejlepším hráčem 25. kola soutěže. A přestože sezóna již skončila, my se nyní k tomuto kolu vracíme v rozhovoru s brankářem Pěčic Tomášem Dufkem (28). S ním jsme se bavili o tom, jak se chytá za precizní obranou Pěčic i o tom, jaké bylo jeho působení v Mladé Boleslavi.

Rozhovor

Hráč 29. kola Matej Klenotič: Upratal som loptu k ľavej tyči a bolo hotovo!

Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 17.06.2017 23:35 Karel Vlasák 0

Naštěstí ještě před blamáží v posledním kole na hřišti Vehlovic jsme vyzpovídali útočníka Pšovky B Mateje Klenotiče (25). Ten se jako střídající hráč zapsal do listiny střelců a přispěl k vysoké výhře 8:1 nad Obřístvím. Tento rozhovor bude tak trochu netradiční - zejména díky tomu, že Matej odpovídá ve svém rodném jazyce - slovenštině.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 29.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

11.06.2017 22:04 Karel Vlasák 0

Neuvěřitelné množství 63 branek v 8 zápasech nabídlo předposlední kolo OP Mělník. Není proto divu, že budeme oceňovat především borce s ofenzivními úkoly na hřišti. A protože není místo pro všechny, některé zajímavé výkony tentokrát budou muset zůstat neoceněny.

Reportáž

Vehlovice si na závěr udělaly radost


Parádní výkon okořeněný vysokou výhrou předvedli v předposledním kole fotbalisté Vehlovic. Ti si tak alespoň trochu spravili chuť po nepovedené sezóně. Domácí naopak v nekompletní sestavě nebyli schopni konkurovat.


Reportáž

Pšovka doma neměla problém a slaví záchranu!


Zatímco domácí vyztužili své útočné řady posilami z A-týmu, hosté se naopak rozhodli dát prostor i hráčům širšího kádru. Zejména v první půli byl rozdíl znát a Pšovka B nakonec jasně zvítězila.


Reportáž

Vysoká doma předvedla další gólové hody


Tradici z téměř všech jarních domácích zápasů dokázali i tentokrát dodržet fotbalisté Vysoké. Ti vsadili na ofenzivní pojetí hry, a přestože i tentokrát třikrát inkasovali, svého soupeře z Hořína zkrátka přestříleli.


Reportáž

Veltrusy se s domácím hřištěm v Okresním přeboru rozloučily porážkou


Nepovedenou derniéru na domácím hřišti mají za sebou fotbalisté Veltrus. Ti sice v první půli favorizovanému soupeři vzdorovali, po změně stran jim ale došly síly a brankář Nádeník musel šestkrát lovit míč ze své sítě.


Reportáž

FOTO: Vojkovicím chybí poslední krok k postupu!


Bez sebemenších pochybností zvládli předposlední krůček za postupem fotbalisté Vojkovic. Hosté přijeli v oslabené sestavě a navíc museli už do poločasu dvakrát nuceně střídat. Jejich brankář Bricín si tak pořádně zachytal.


Reportáž

Kostelec doma naděloval a blíží se první polovině tabulky


Po nečekaném zisku bodů s prvními Vojkovicemi přišlo pro fotbalisty Horních Počapel nepříjemné vystřízlivění. V Kostelci nad Labem totiž svému soupeři vůbec nestačili a odvezli si sedmibrankový příděl.


Reportáž

Řepín po vysoké domácí prohře podruhé v řadě setupuje!


Scénář, kterému se fotbalisté Řepína v jarní části sezóny snažili ze všech sil zabránit, se nakonec vyplnil. Řepínští se už neodlepí ze 14. místa soutěže a to znamená jediné - sestup do III. třídy. Naopak Všestudy stále mohou být první.


Reportáž

Mšeno si v Dolních Beřkovicích zastřílelo


Dolní Beřkovice se v posledním domácím zápase sezóny nedokázaly vybičovat k záchranářskému výkonu. V tabulce už mají jisté 13. místo a musí věřit v příznivé okolnosti ve vyšších soutěžích, aby si udržely přeborovou příslušnost.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

11.06.2017 20:32 Karel Vlasák 0

Souboj dvou nejlepších týmů soutěže - Kel a Pěčic - vyzněl lépe pro hostující tým. Ten si tak upevnil pozici na druhém místě tabulky. Nic naopak není rozhodnuto ve spodních patrech, kde bude o záchranu soutěže bojovat na dálku Bakov s Velkým Borkem. O úspěch svých týmů se v uplynulém kole výrazně postarali tito borci:

Reportáž

Dynamo uspělo v Benátkách nad Jizerou


Poměrně překvapivý výsledek se zrodil v Benátkách. Mladý domácí tým totiž tentokrát vyšel střelecky naprázdno, a tak hostům z Nelahozevsi stačil k výhře jediný gól z kopačky Daniela Kaplana ml.


Reportáž

DBSK v Byškovicích opět prohrál


Fotbalisté Neratovic B se dostali zpět na 3. místo tabulky. Na domácím hřišti totiž dokázali využít zaváhání Mělníka a zejména díky skvělému úvodu utkání zvítězili. Dolní Bousov už by naopak potřeboval, aby tato sezóna skončila.


Reportáž

Byšice se vysokou výhrou přiblížily k záchraně


Překvapivý výsledek se zrodil v Byšicích. K derby totiž zavítal silný tým Mělníka, na domácí tým, kterému se v poslední době příliš nedařilo, si ale nepřišel. Hosté nakonec odjeli s pětibrankovým přídělem.


Reportáž

Kučera hattrickem otočil zápas s Bakovem


Hostující Bakov předvedl skvělý vstup do zápasu a ve 28. minutě měl už dvoubrankový náskok. Domácí však dokázali vyrovnat a hosty navíc vyloučením oslabil Špringer. Všechny body tak nakonec zůstaly v Lužci.


Reportáž

Šulc zajistil Tišicím výhru i záchranu!


Výborná forma zastihla na zívěr sezóny tišického útočníka Jakuba Šulce. Ten se v zápase proti Dlouhé Lhotě zapsal do listiny střelců, a protože ho žádný ze soupeřů ani spoluhráčů nenapodobil, zvítězily Tišice nejtěsnějším výsledkem.


Reportáž

FOTO: Slavoj doma předvedl další kanonádu


Gól vstřelený už ve 4. minutě zápasu předznamenal vývoj utkání ve Staré Boleslavi. Zachraňující se hosté z Velkého Borku nedokázali reagovat a celkem lovili míč ze své sítě sedmkrát.


Reportáž

Pěčice zvítězily v Klech a ze druhého místa už je nikdo nesesadí


Zápas dvou suverénně nejlepších týmů jarní části sezóny se odehrál v Klech. Domácí tým si v minulém kole zajistil postup, a tak tentokrát zřejmě zvítězila zvýšená motivace hostí. Ti o své výhře rozhodli v úvodní čtvrthodině.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 29.kolo Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

09.06.2017 11:08 Karel Vlasák 0

Po předposledním kole soutěže už může být rozhodnuto o tom, kdo si zajistí postup do I.B třídy. Všestudy ani Vojkovice ale neprochází závěrem soutěže bez zaváhání, a tak se dá očekávat i tentokrát velmi dramatická podívaná. O vše hraje také Řepín, kterému v cestě za záchranou stojí právě Všestudy...

Rozhovor

Hráč 24. kola Michal Heřmanský: Zápas v Klech? Očekávám kvalitní fotbal a naší výhru!

Středočeský | 1.B třída sk. B
Středočeský 08.06.2017 22:24 Karel Vlasák 0

Pěčice opět po týdnu vyhrály a byl u toho také krajní obránce Michal Heřmanský (22). S ním jsme se bavili o posledním zápase proti Dynamu Nelahozeves, o zranění, které nedávno prodělal i o budoucnosti fotbalu v Pěčicích. 

Rozhovor

Hráč 28. kola Vladimír Žídek: Potřebovali jsme stmelit kolektiv. To se povedlo a teď se daří!

Středočeský | Mělník | Okresní přebor
Středočeský Mělník 08.06.2017 23:02 Karel Vlasák 0

Hlavní postavou osmadvacátého kola soutěže se stal útočník Hořína Vladimír Žídek (23). Ten obstaral dva ze tří zásahů do sítě soupeře z Dolních Beřkovic a přispěl tak k výhře 3:1. V rozhovoru jsme se bavili nejen o jeho brankách, ale také o průběhu sezóny z pohledu Hořína a o Vláďových fotbalových začátcích.

Celkový počet: 1388