Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

21.05.2019 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Vřesina dala v první i druhé půli tři góly a po zásluze si připsala tři body.

Reportáž

Těškovice daly rozhodující trefu čtyři minuty před koncem

Těškovice v prvním poločase dohnaly dvoubrankovou ztrátu. Ve druhém se ujaly vedení, ale Služovice vyrovnaly. Rozhodující branka padla do hostující sítě těsně před koncem.

Reportáž

Štítina udělila Stěbořicím lekci z produktivity

Štítina se ujala vedení na konci poločasu. Výhru pojistila ve druhé části.

Reportáž

Dvanáctiminutovka na přelomu prvního a druhého poločasu, kdy daly Vávrovice šest branek, rozhodla o jejich vysokém vítězství.

Reportáž

Hlavnice dala v první části čtyři branky. Ve druhé oba týmy přidaly po třech gólech.

Reportáž

Píšť rozhodla v první půli

Píšť se ujala v prvním poločase tříbrankového vedení, které udržela i po pauze.

Reportáž

Kobeřice na zápas nedorazily

Takto opuštěně vypadalo hřiště Opavy v sobotu v době výkopu zápasu. Hosté z Kobeřic na zápas nedorazily, a očekává se s nějvětší pravděpodobností kontumace ve prospěch Opavy. Kobeřice tak definitivně jsou prvním sestupujícím.

Rozhovor

Pavel Vavrečka - Dres už neplánuji změnit

Moravskoslezský Opava 17.05.2019 16:55 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celostátní článek

TOP FOTKY TÝDNE: Borci, na tohle nemám!

17.05.2019 07:40 0

Prim hraje sudí, který nevěří vlastní očím! Dále najdete zajímavou oslavu gólu, extravagantní účes či záchranku přímo na hřišti. Nechybí ani pravidelná dávka emocí!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019

16.05.2019 20:26 0

Expertem je Ondřej Teichmann z Vřesiny.

HVĚZDY V PRALESE: Jiří Štajner zavelel k obratu!

16.05.2019 10:03 0

Dvakrát se trefil neobvyklý střelec Jiří Novotný! Petr Dolejš se během víkendu skóroval hned ve dvou utkáních. Rudolf Otepka vystřelil Vodňanům tři body!

NEJ VÍKENDU: Divoký výsledek 16:6 a obrozený střelec - dosud čekal na gól, nyní jich dal rovnou sedm!

15.05.2019 17:26 0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

Hledají se experti. Předveďte se svými tipy i vy, máte šanci vyhrát!

15.05.2019 16:26 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

Reportáž

Po vyrovnaném poločasu, dala Píšť ve druhé části tři góly a vyhrála.

Reportáž

Po vyrovnaném poločasu, rozhodla o osudu utkání branka domácích dvacet minut před koncem.