Slepička Vít
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sousedovice - Olešnice 1:3 (0:1) 05.09. 13:30 -
Strunkovice - Velešín 0:0 (0:0) 23.08. 16:00 -
Hluboká - Lišov 4:3 (2:1) 03.11. 14:00 -
Lišov - Nemanice 4:2 (2:0) 19.10. 15:30 -
Veselí - Chýnov 1:1 (0:1) 12.10. 15:30 -
Velešín - Vimperk 1:0 (0:0) 06.10. 15:00 -
Slavia ČB - Nemanice 1:1 (0:0) 21.09. 16:30 -
Ševětín - Chýnov 1:4 (1:1) 07.09. 17:00 -
Chýnov - Lišov 3:2 (3:2) 18.08. 17:00 -
Kaplice - Velešín 0:0 (0:0) 09.06. 17:00 -
Prachatice B - Volyně 5:3 (4:0) 26.05. 10:30 -
Ledenice - Mladé 3:3 (1:2) 18.05. 17:00 -
Frymburk - Sedlec 4:1 (2:0) 04.05. 13:00 -
Větrovy - Božetice 3:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Volyně - Sousedovice 1:2 (1:0) 20.04. 17:00 -
Velešín - Frymburk 2:1 (2:0) 07.04. 16:30 -
Suchdol - Mladé 2:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Vltavan - Frymburk 4:1 (2:1) 18.08. 17:00 -
Chelčice - Lažiště 2:2 (1:1) 22.04. 10:15 -
Malšice - Bystřice 1:1 (1:0) 07.04. 14:00 -
K.Újezd - Klikov 1:4 (0:0) 09.09. 17:00 -
Chvalšiny - Suchdol 0:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Lažiště - Netolice 1:2 (1:1) 27.08. 14:00 -
Záblatí - Sousedovice 0:4 (0:2) 11.06. 10:30 -
Frymburk - Kaplice 0:2 (0:1) 27.05. 17:00 -
Jistebnice - Třebětice 2:1 (0:1) 13.05. 16:00 -
Lhenice - Volyně 5:7 (2:5) 08.05. 17:00 -
Kestřany - Štěkeň 3:0 (1:0) 15.04. 16:30 -
Strunkovice - Stachy 1:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
K.Řečice - Ml. Vožice 5:1 (2:1) 25.03. 15:00 -
Malšice - Třebětice 2:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Kluky - Sedlice 3:3 (2:1) 22.10. 15:30 -
Suchdol - Vltavan 1:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Vl. Březí - Strunkovice 0:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Chlum - Frymburk 1:2 (1:0) 10.09. 17:00 -
Záblatí - Netolice 2:4 (1:2) 28.08. 10:30 -
Ml. Vožice - K.Řečice 1:2 (0:1) 14.08. 17:00 -
Sepekov - Rat. Hory 3:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
N.Včelnice - Lomnice 3:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Met. Tábor - Chyšky 8:1 (4:1) 21.05. 10:30 -
Lhenice - H. Planá 1:2 (0:1) 07.05. 17:00 -
Planá - K.Újezd 1:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Rat. Hory - Bechyně 4:1 (2:0) 16.04. 17:00 -
Nemanice - Sedlec 2:2 (1:1) 09.04. 16:30 -
Malšice - Kluky 6:2 (2:1) 25.10. 14:30 -
T.Sviny - K.Újezd 2:0 (1:0) 10.10. 16:00 -
Sepekov - Met. Tábor 2:2 (2:1) 03.10. 16:00 -
Štěkeň - Kestřany 5:0 (3:0) 12.09. 17:00