4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

Že to ale trvalo!

9. J. Prokeš , 13. L. Peterka , 37. M. Kešner (p.) , 73. J. Prokeš , 90. P. Pletka
0

Štěkeňský Otavan už pomalu podléhal malomyslnosti. Do pátého zápasu podzimní části vstupovali domácí s jediným bodem za bezbrankovou remízu a ještě k tomu s nulou na kontě vstřelených branek. To Kestřany si do Štěkně přijely pro všechny body. Staly se však bezděky prvním týmem, který Otavanu v podzimní části této sezóny podlehl. Štěkeň navíc vsítila doma hned pět branek, jakoby si svůj gólový půst chtěla spravit hned najednou. Zápas se v podstatě rozhodl již v první půli, kdy domácí nejprve vsítili dva rychlé góly během 15 minut hry a do konce poločasu přidali ještě proměněný pokutový kop. Druhý poločas už se nesl víceméně v režii Otavanu, který přidal další dvě trefy a celkově rozdrtil Kestřany 5:0.

(podrobnější report připravujeme)

TJ Otavan Štěkeň
I. Řezník [-] - M. Čížek [-] , J. Prokeš [-] (85. R. Štefanko [-] ) , M. Havránek [-] , V. Páník [-] - J. Jariabka [-] , M. Kešner [-] (76. O. Michálek [-] ) , V. Čížek [-] , P. Pletka [-] - L. Peterka [-] (90. V. Uhlík [-] ) , R. Kozlík [-]

TJ ZD Kestřany
P. Drahoš ml. [-] - R. Keclík [-] , T. Červený [-] , V. Pomsár [-] , J. Kinský [-] (46. V. Roučka [-] ) - M. Pavlíček [-] (55. K. Mírka [-] ) , V. Průcha [-] , M. Valach [-] , L. Kaderka [-] - K. Slavík [-] (46. P. Mikas [-] ) , P. Viktora [-]

ŽK: 65. P. Pletka , 80. V. Čížek - 36. V. Průcha , 52. V. Pomsár .
Hráči zápasu: J. Prokeš .
Místo: Štěkeň. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Slepička Vít - Klimeš Jiří, Hornát Josef.