7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

Slavia doma remízovala

53. T. Wejskrab (p.) - 57. V. Bašta
16

V tomto utkání brala obě mužstva po bodu. Padly pouze dvě branky po chybách hráčů.

První poločas nepřinesl žádnou branku

První půle probíhala víceméně bez šancí. Domácí a ani hosté neskórovali a do šaten se odcházelo s nulovým stavem.

Proměněná penalta a vyrovnávací branka

Teprve ve druhém poločase se domácí dočkali, když v 53. minutě Tomáš Wejskrab proměnil penaltu a Slavia se ujala vedení. Krátce nato v 57. minutě hosté srovnali v podstatě vlastencem domácích. Gólman Konečný zaváhal, nastřelil dotírajícího útočníka Vlastimila Baštu a míč skončil v síti. Další branky se už diváci nedočkali a tak zápas skončil remízou 1:1. V dalším kole bude hostit Slavia ČB další budějovický klub Lokomotivu ČB a Nemanice se utkají s Kovářovem.